Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa varijacijom Simonove finte šuta i driblinga uz čeonu liniji, i kucanja, naravno.

 

Mislim da Partizan treba da igra EL, realno. Mnogo je to normalnije stanje stvari.

Link to comment

Nastara može isto što i Sofo ergo isto što i Štime. Simanić će u FMP. Simonović ostaje do kraja sezone. To je moja Zvezda.

Mislim da će pre Nastić da se ladi, jedini upside Štimca u odnosu na Sofoa je što može da igra ceo meč sa sličnim učinkom, a Simanić još nije potpisao ugovor, tj. neće pre marta kad postaje punoletan.

Nekako mislim da ne smeju da rizikuju nezadovoljnog Simanića.

Link to comment

Ja sam kul i sa dovođenjem Štimca samo ako se reše Simona kad dođe vreme i daju šansu Simaniću. Ne znam kako, nek sami nađu način (ja bih Nastića međ' novinare da se pitam).

 

edit: Garnirung, stvarno se nadam, mada jebeš ti to ako će da mu daju minute na kašičicu zbog ugovora, a ne zbog toga što je svakome sa dva grama mozga i odgledanih >10 košarkaških utakmica jasno da Boriša ima potencijal, koje nijedan drugi mladac/beli igrač nema ni u naznakama.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Simon bi trebalo da je tu do prvog decembra. Morali bismo organizovati neki moleban, prizivanje kise, ritualno spaljivanje, bilo sta, samo da se neko dozove pameti i ne ostavi ga i poslije toga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...