Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre toga je Partizan izbegao da plati obestecenje Buducnosti za Borisa Bakica (a trazili su par stotina hiljada cini mi se) tako sto je ponudu poslao Makabi ali je Buducnosg odbila i onda je isto Fibina komisija odredila obestecenje koje je Makabi platio i odmah prodao Bakica Partizanu.

Link to comment

to su te reci advokata, nama obicnom svetu tako daleke i nerazumne :(

:P

 

 

nisam gledao utakmicu, ali vidim da boner opet nije igrao. rekao bih da je to (da bude ispred bonera u rotaciji) za marjanovica kljucno.

nije realno da bude ispred nekog od ostale cetvorice visokih, ali i kao peti visoki uzimajuci u obzir godine ostalih i nacin na koji popovic inace koristi igrace, odnosno kako rasporedjuje njihovu minutazu, trebalo bi da dobija solidno prostora za igru. preko 10 minuta prosecno u vecini utakmica na pocetku sezone. sasvim dovoljno prostora ako ga budu koristili kako treba da pokaze sta ume, dalje ce sve zavisiti od toga kako iskoriti te minute

Edited by pbg12345
Link to comment

nikad mi to nece biti jasno, kako se makar ne potrude da daju ispravne informacije, pa ne radi to sve jedan covek pa da bude ok ako pogresi, to je citav tim ljudi..boli njih za sve jbg

Link to comment

nikad mi to nece biti jasno, kako se makar ne potrude da daju ispravne informacije, pa ne radi to sve jedan covek pa da bude ok ako pogresi, to je citav tim ljudi..boli njih za sve jbg

 

sta nije tacno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...