Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dajte bre ljudi, od koga ne može da brani poziciju 4 - Marka Todorovića, Moniu, Noćionija, Datomea, Savanovića? Uzgred, Derrick Brown koji u EL igra samo 4, igrao je samo 3 u Hornetsima, koliko se sećam.

pero!!! i nocioni. nije samo u pitanju direktno cuvanje, vec i box out. ovaj nema preko 95 kila.

 

chris singleton je protiv paoa igrao peticu. ne znam u kom je on cjenovnom rangu, dosao je tek krajem septembra.

Link to comment

Pero je bog, ali on ne ulazi u reket, realno  :D

 

Uzgred, Pero je valjda jedini igrač koji je igrao "višu" poziciju u NBA nego u Evropi. U Atlanti je igrao samo 5. Kad smo već kod njega, meni je on vazda bio najbolji reper za procenu toga koliko ko poznaje košarku. Ko ne razume Peru, ne razume košarku.

 

Još jedan edit: mislim da je ovaj Miller jedno klasu, dve iznad ovog Thomasa ex Barca na kojeg svi svršavaju.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Još jedan edit: mislim da je ovaj Miller jedno klasu, dve iznad ovog Thomasa ex Barca na kojeg svi svršavaju.

 

Za mene bez dileme. Mada sam ja poznat kao veliki hejter Thomasa.

 

Miller je pristojan skakac.

Link to comment

ahaha pa to je grk.

 

crnac mora da bude afroamerikanac i da ima kitu do poda i da kuca sa vrha reketa.

 +1

Link to comment

meni ovo u teoriji deluje odlicno.

ako sam pohvatao imamo igraca koji ce ici na skok i imamo igraca koji ume sam sebi iskreirati neke poene. po ovim klipovima deluje i da brzo prelazi iz odbrane u napad i efikasno zavrsava, sa cim ce se uklopiti u ovu ekipu. jebem li ga, ako ostane zdrav, ako shvati ozbiljno ovo igranje u evropi, velike su sanse da nam bude itekako od koristi.

on ce bar u pocetku kod nas igrati maltene samo na 4

 

 

kakva je situacija sa povredom mitrovica?

edit: nasao sam da se govori o visemesecnom oporavku, ali ne i o kakvoj se konkretno povredi radi

Edited by pbg12345
Link to comment

Kazu da nisu stradali ukrsteni ligamenti, nego da mu je stradala casica, odnosno ligamenti koji drze casicu. Prakticno identicna povreda kao prosli put samo na drugoj nozi, samo je sada to izgledalo manje strasno nego prosli put. Po nekim prognozama vratice se u martu, mada mislim da za prave prognoze jos treba sacekati...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...