Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Sofo....

 

Ovo malo što sam gledao Zvezdu, čini mi se da ga Radonjić ne koristi baš najbolje. Sofo na vrhu reketa nema šta da traži. Niti može dovoljno brzo da se odmota ka košu, niti može da pogodi sa distance. Bekovi bi trebalo da prave blok za Sofoa da primi loptu u reketu, dole pod košem. Nije to naučna fantastika, valjda je zbog takvih napadačkih akcija doveden Sofo. To se iz nekog razloga ne koristi dovoljno.

 

Lazić mi je i dalje misterija. Verovatno ste se i vi onomad čudili onakvoj minutaži Pere Božića, gledajući Partizan.  :D

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Očigledno se ne koristi Sofo. Do čega je problem ne znam. Vidim da greši Radonjić, a da li ima opravdanje ne znam.

Lazić, ajde što ne može da pogodi, ali faul je dokaz da on pojma nema šta se dešava.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ovo. Lazic je odigrao u full-retard modu zavrsnicu. Uz to, kad ne pogadja otvorene trojke, u napadu je, u najboljem slucaju beskoristan, ako ne i stetan.

 

Dodaj Zilbertovih promasenih 6 bacanja i par zicera, pa taman.

 

Posto pretpostavljam da necemo moci da dovedemo 4 do Reala, voleo bih da vidim Zilberta na 4. Brz je, okretan, duge ruke. Verovatno ne bi mogao Bjelicu da cuva, ali mislim da Rejesa bi.

Цирбес, не Зилберт :D

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, pa molim za objasnjenje zasto je tomson igrao samo 22 minuta i zasto nijednom nije sutnuo trojku???

zato sto (ni)je trebalo (ni)toliko,zato sto ne sme.

Link to comment

Siromah Lazić. Sa svake tastature u svakoj sezoni prelazi put od dunstera do Žige.

 

On je mesto u rosteru apsolutno zaslužio. Nije on kriv što mu je igrom slučaja namenjena uloga kojoj nije dorastao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

steta sto su (nepravedno) banovali harpera, da ga pitam da li i dalje misli da je ovaj tim isto jak ko i proslogodisnji.

 

tragicno je sto umesto bar 2 jaka tima uskoro izgleda necemo imati nijedan.

Link to comment

Zar nije bila teza da će tim biti isti kao lane kad se bude sastavio, tj. kad bude došao neki ubermensch na četvorci? Kao, upgrade na jednoj poziciji >>> downgrade na ostale četiri.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sa sajta RSB od pre nekoliko minuta.

 

Лука је наиме повреду лигамената чашице и мораће на операцију, после чега ће бити познато тачно када ће се вратити на терен. Добра вест је да су предњи укрштени лигаменти остали нетакнути.

 

Sa zvanicnog sajta

 

Prvi pregled magnetonom rezonancom, pokazuje da je Luka Mitrović doživeo težu povredu kolena, i sledi mu višemesečni oporavak.
 

 

On bese i prosli put imao istu povredu ali na dugoj nozi?

Edited by Milosh76
Link to comment

koja god da je teza, ovaj tim je jedno sranje ako se uzme u obzir kolko je kostao.

:isuse:

 

da sam ja neka vlast™, zabranio bih pricu o kostanju timova u okviru  sistema bez salary capa, pogotovo sto u evropskoj kosarci budzet timova ne zavisi od nekakvog ostvarenog profita, nego koliko ce para sprcati neki gazda, grad ili drzava.

Link to comment

:isuse:

 

da sam ja neka vlast™, zabranio bih pricu o kostanju timova u okviru  sistema bez salary capa, pogotovo sto u evropskoj kosarci budzet timova ne zavisi od nekakvog ostvarenog profita, nego koliko ce para sprcati neki gazda, grad ili drzava.

poenta je samo da su se mogle obaviti bolje kupovine od tompsona i sofoklea, a sam bog zna zasto je simon opet u timu.

Link to comment

poenta je samo da su se mogle obaviti bolje kupovine od tompsona i sofoklea, a sam bog zna zasto je simon opet u timu.

ma thompson nije igrac nekog velikog renomea, sigurno nije doveden ni placen kao neka zvijezda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...