Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Jurimo rezultat sa spoljnom linijom Mekel, Jovic i Lazic. Ne znam kako je Radonjic zamisljao da oni mogu nesto da urade u napadu. Guduric ubaci 11 poena za 13 minuta i on ga vise ne ubacuje jer je napravio 4 faula? Dovedemo dva pojacanja koja su nam najplaceniji igraci u timu i na kraju kad se lomi rezultat oni nisu u igri, a jedan nije ni ulazio u drugom poluvremenu.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ode nam sezona u pimpek, Simon sad sigurno ostaje zauvek, po stoti put u zivotu mu se otvorilo. 

 

Kada smo uopste poslednji put vezali dva sisanja u ligi? Kod Melevoja Lazica? 

Link to comment

Kada smo zadnji put izgubili u aba ligi u pioniru, regularni deo  ? Ja se sećam poraza od Dodika a to je bilo baš odavno .

 

Taj je bio zadnji.

 

Rezultat abitan™, najbolje da necemo biti prvi na kraju regularnog. Ziv nisam da cujem sta je s Lukom, ali kad nekoga dva puta iznose na nosilima... :(

Link to comment

Kao što rekoh posle Strazbura, ova ekipa će da ima problema sa efikasnošću, i to rekao bih, ne retko. Da ne pričam o tome kome dati loptu kod ovakvih završnica? Kad smo kod završnica, u istoj nema šta da traži Lazić, dok Tompson sedi na klupi, jer ako Tompson ne iskoči u tim situacijama, bukvalno nema ko. A ne znam kako će da razigra Sofoa ako neće kući, sa Olimpijom u ABA ligi. Ako me nešto nervira kod Radonjićevog rada to je hendlovanje minutaža i način na koji to radi. Igrač ne igra prvih 12, igra 13 i onda ne igra 15, karikiram. To je (imho) van pameti kako za produktivnost igrača, tako i za samopouzdanje.

 

Na stranu što je ove prosralo da daju sve živo i mrtvo i šutnu ne znam koliko penala posle faula posle šuta za tri.

Edited by Mil@n
Link to comment

Dobro, mora se priznati da smo večeras dali sve od sebe da se ovo desi. Pored standardno lošeg napada, ovaj put su nam se poklopili i kurčeva odbrana i Ra u klapna modu.

 

Plus ova jebena povreda. Poreski obveznici će morati hitno da ispovrnu džepove.

Link to comment

Svaka čast Olimpiji. 

 

Radonji je Lazić izgleda vanbračni sin. Jebo ga on. 

radonja iz nekog razloga ima fiks ideju da lazic mora da brani protivnickog pleja, kao da to niko drugi ne moze da radi (dok covjek ima jovica u rosteru), i sve drugo na kosarkaskom terenu je podredjeno toj ideji. uz sve to covjek na kraju ima mogucnost da radi izmjene odbrana-napad i lazic mu opet ostaje na terenu.

 

vjerovatno bismo ovo dobili da se mitrovic nije povrijedio, ja sam ispred monitora bio u soku, a ne igraci na terenu. bas mi zao momka.

Edited by Timmi
Link to comment

Pa kontam meniskus. Noga mu se savila kao da nema zgloba uopšte, iamo sam osećaj da se unutra sve iskidalo. Daj bože da je par nedelja, za koleno je to ništa, kako može da bude.

Link to comment

Ma kakvih nekoliko nedelja, nema šanse.

 

 

radonja iz nekog razloga ima fiks ideju da lazic mora da brani protivnickog pleja, kao da to niko drugi ne moze da radi (dok covjek ima jovica u rosteru), i sve drugo na kosarkaskom terenu je podredjeno toj ideji. uz sve to covjek na kraju ima mogucnost da radi izmjene odbrana-napad i lazic mu opet ostaje na terenu.

 

vjerovatno bismo ovo dobili da se mitrovic nije povrijedio, ja sam ispred monitora bio u soku, a ne igraci na terenu. bas mi zao momka.

 

E, ali on je imao timeout i izveo fuckin' Lazića na teren (sa sve Jovićem, ne znaš ko je beskorisniji) u sitauciji kad ima -2. Pa jebem mu bre mater. Na stranu bizaran pokušaj Simonovića (btw, čim sam video da smo njega doveli znap sam da će neki maler da krene ponovo), ali gore pomenuti Lazić pravi užasno retardiran faul iz prostog razloga što pojma nema ni koliko je sekundi do kraja ni da li smo u bonusu. To znači da uopšte nisu ni pričali o opcijama u slučaju promašaja/pogotka na TO.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

 

 

ali gore pomenuti Lazić pravi užasno retardiran faul iz prostog razloga što pojma nema ni koliko je sekundi do kraja ni da li smo u bonusu. To znači da uopšte nisu ni pričali o opcijama u slučaju promašaja/pogotka na TO.

Ovo. Lazic je odigrao u full-retard modu zavrsnicu. Uz to, kad ne pogadja otvorene trojke, u napadu je, u najboljem slucaju beskoristan, ako ne i stetan.

 

Dodaj Zilbertovih promasenih 6 bacanja i par zicera, pa taman.

 

Posto pretpostavljam da necemo moci da dovedemo 4 do Reala, voleo bih da vidim Zilberta na 4. Brz je, okretan, duge ruke. Verovatno ne bi mogao Bjelicu da cuva, ali mislim da Rejesa bi.

Link to comment

Nemamo vise taj individualni kvalitet da pokrije sve lose odluke trenera. Zato i gubimo ovakve zavrsnice. Lako je dati Dzenkinsu loptu da resi na prodor. Sad kad treba neki timski napad, prnuli u sisu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...