Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Vidim da ga ni ne uzima pa zato pitah.

 

Sa onakvom tehnikom šuta uzimaće ga samo kada je sam kao duh, da sam sebi nešto iskreira - not gonna happen.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnogo navrata sinoc se zabijao pod kos i onda tu ostajao zbunjen jer je ispred sebe imao tornjeve blizance Strazbura, da bi napade zavrsavao nekim bolidnim sutevima preko ruke u zadnjim sekundama napada ili vracao saigracima daleko od kosa. Tokom veceg dela meca je bio los, valjda ce se malo skontati u nastavku sezone.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Mekel je odigrao loše, nema zbora, ali druge utakmice, osim Zadra nije i uopšte nije lako naći igrača tog kvaliteta. Biće on nama dobar, u stvari već je, uglavnom. A Čo sigurno ceni novce i debelica bi odmah leteo napolje kad u klubu ne bi mislili da će on biti bolji, , a i ja mislim da hoće, samo polako.

 

Inače, više nego uočljivo je da Gudurić mora da igra, ne samo zbog jučerašnje igre, nego zato što on upravo donosi ovom timu ono što mu nedostaje.

Link to comment

Je l ima neko pametan u toj neameričkoj košarci da kaže ovim idiotima da uspore sa svojim genijalnim idejama, da će upropastiti sport, da su idioti, da veze sa košarkom nemaju, da ovaj sport treba da se vrti oko igrača, a ne oko jebenog Lamonike i Pukla, da od igrača treba praviti zvezde (pa i veštački) jer je to jedini način da se i njihove umišljene guzice nafatiraju nekih para...

Link to comment

Šta je novo s koracima?  svirano nekoliko puta u prvih 5 min, jaka stvar. Od tada ni jednom

jaka fora da se komentarise tekma koja se ne gleda :D

Edited by djuras
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...