Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam čemu toliko isčuđavanje sa pumpama, radnjama i slično, toga je bilo i ranije ako se ne varam... i što rece neko, valjda je bolje da karte budu dostupne većem broju ljudi, a ne da se kupuju samo u Domu omladine i Ušću.

 

Sto se pravila tiče, koje su sve promene uvedene za ovu sezonu, osim već pomenutog i viđenog rolinga?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Dobra analiza po pozicijama:

 

http://www.doubledouble.rs/analiza-crvena-zvezda-strazbur/

 

Uvod

 

Košarkaši Crvene Zvezde dočekuje francuski Strazbur u prvom kolu Evrolige. Utakmica od velikog značaja za Crvenu Zvezdu, posebno zbog “odbrane” domaćeg parketa u Evroligi i zbog ostvarenja željenog plasmana u TOP 16.

 

Tim trenera Dejana Radonjića pokušaće da opravda velika očekivanja navijača i pobedi dobru francuske ekipu Strazbura koju sa klupe predvodi selektor Trikolora Vensan Kole.

Link to comment

Mi uzeli karte u jednoj mitrovackoj turistickoj agenciji, oni imaju uvek, i to smo juce opusteno nasli belu lozu, mislim drugi red od parketa ili tako nesto. Nesto mislim da ipak nece biti puna hala, Strazbur i nije neko jako ime za 20 000.

Link to comment

Mi uzeli karte u jednoj mitrovackoj turistickoj agenciji, oni imaju uvek, i to smo juce opusteno nasli belu lozu, mislim drugi red od parketa ili tako nesto. Nesto mislim da ipak nece biti puna hala, Strazbur i nije neko jako ime za 20 000.

 

Sve sto bude preko 10.000 super je.

Link to comment

Opušteno, atmosfera na proslosezonskim utakmicama protiv Makabija i Valensije je bila za klasu bolja nego na Galati ili Oly-ju iako je dolazilo osetno manje ljudi.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...