Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ovo je odlicna i vrlo logicna ideja, s tim sto ima jedan znak pitanja. U Evroligi gde se ne sudi na to kome sta treba da se sudi vec na osnovu pravila Sofo u ranoj fazi utakmice su potencijalne dve licne za prvog centra protivnika, ko god da je u pitanju. Njemu ce se u Evropi suditi kontakt, nece sudije meriti koliko je on jak i koliko moze udaraca da izdrzi. Videli smo koliku razliku u ucinku je to prosle godine pravilo sa Bobijem.

 

Mislim da će većina protivnika duplirati Sofoa pre nego rizikovati da im ovaj sve centre napuni faulovima (naročito sa šuterima kojima Zvezda (ne)raspolaže).

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam što se cimate toliko oko prve petorke, igrači koji su neke mečeve počinjali prošle sezone su završavali sa 15ak minuta po meču nekad i manje. Kako bude odmicala sezona tako će se situacija kristalisati.

 

Kupljena karta za četvrtak pa ćemo sve lepo da vidimo sa lica mesta.

Link to comment

Otišlo je do podneva 7000, što je uz 2700 sezonskih i par stotina sponzorskih garantovanih 10.000 ljudi. To je dobar znak, s obzirom da će puno ljudi uzteti karte na dan tekme.

Bitno je da se napravi dobra buka sutra.

Link to comment

bitno je da najverniji ne donesu gusle ili ne navijaju za protivnika ili ne pevaju celu tekmu palim saborcima bez obzira na stanje na terenu.

u tom slucaju bi mozda od "buke" moglo biti kakve koristi po domacu ekipu

Link to comment

na pumpi? ko album yu grupe jebote.

 

Ne držte me za reč, možda ima neka izdvojeno prodajno mesto ili nešto tako koje je samo locirano na pumpi, možda nije kupljeno baš na pumpi, na šalteru. Uzeo 7 komada bez problema.

Link to comment

poslednje 2 godine se kupuje na pumpi... :fantom:  

bila je i ona akcija kupis 20 litara bezolovnog i dobiješ gratis kartu i ćokijev poster, tako nesto...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...