Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ukinulo roling u evropskoj kosarci

Nisam gledao, čitam kako se čudite za korake i pre tvog posta sam bio siguran da je roling bio u pitanju.

 

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi smo ovde prosle godine dobili tako sto je par sekundi pre kraja napravljen faul nad Jakom i on je dao oba bacanja, a sada smo odigrali ipak sa skracenom rotacijom, bez dva igraca i tog famoznog pojacanja koje se ceka. Mislim da je Ikar u pravu i da je ovaj tim tu negde po kvalitetu sa onim od prosle godine, samo ce igrati dosta drugaciju kosarku zbog razlicitih karaktera prvih plejeva od ove i prosle godine. Za koliko ce to biti dosta kad je Evroliga u pitanju videcemo, prosle godine smo malo imali srece sa zrebom i hvatanjem Laboral Kuce u trenucima dok su eksperimentali sa Krespijem. Sto se ABA lige tice, kompletni i ako dodje Tomas oduvacemo ligu kao od sale, pod uslovom da se Cedevita ne bude dalje pojacavala.

ovaj tim svakako nije za sada na nivou onog od prosle godine, bobija i kalinu su zamenili debeli sofokle i nejaki tompson. onaj cifut mekel i nije tako los, ali usrao je nekoliko puta debelo, posebno na kraju. i to ne zbog koraka, to se da oprostiti, nego jer je krenuo u roling i zavrsio pod trojicom protivnickih igraca. stvarno ne znam kako je zamisljao da zavrsi taj najvazniji napad.

ukratko, nemate igraca koji je klasa, i slaba je uteha sto cete dominirati u ovako bednoj aba ligi.

Link to comment

ovaj tim svakako nije za sada na nivou onog od prosle godine, bobija i kalinu su zamenili debeli sofokle i nejaki tompson. onaj cifut mekel i nije tako los, ali usrao je nekoliko puta debelo, posebno na kraju. i to ne zbog koraka, to se da oprostiti, nego jer je krenuo u roling i zavrsio pod trojicom protivnickih igraca. stvarno ne znam kako je zamisljao da zavrsi taj najvazniji napad.

ukratko, nemate igraca koji je klasa, i slaba je uteha sto cete dominirati u ovako bednoj aba ligi.

 

Prosle godine u ovo vreme jedini igrac iz tog tima za kojeg se moze reci da je po reputaciji bio klasa u odnosu na ovogodisnji je Markus Vilijams. Od Bobija i Kaline maltene niko nije ocekivao onakve sezone a Dzenkins skoro da nije postojao na parketu. Odlican je tim skockan ponovo, da smo imali para da planinarimo s Papanikolauom ovaj tim bi bio cak i jaci od tog iz prosle godine.

Link to comment

Ovom timu nedostaje onaj tzv spurt koji je imao prošlogodišnji kad je za par minuta pravio po desetak razlike i na EL utakmicama. Ove će to ići mnogo teže. Sa druge strane, defanzivno je tim čak i unapređen jer nema Williamsa kojeg je trebalo kriti i Blažiča koji je bio smrt za timsku odbranu sa svojim ispadanjima.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Plus onih par minuta promovisanja Rebica.

 

Cedevita se i razigrala sredinom treće kad je sve to iskombinovao pa je u petorci Rebić-Lazić/Jović-Thompson-Simon-Sofo morao da ih drži ranije nevidljivi RT. Da su Zirbes i Sofo bili iole raspoloženi ovo je komotno moglo da se dobije, ali kad pred kraj mora Mekel da forsira i svaki napad pokuša da završi zabadanjem u reket dok ostali statiraju...

 

Nije mi jasno na čemu bazirate optimizam kad je ovaj tim u pitanju, tj. tvrdite da je čak bolji od prošlogodišnjeg. Sofo je neuporedivo manje upotrebljiv od prošlogodišnjeg Bobija sa obe strane terena. 1 Kalinića menja 1 Simonović. Blažičeve minute treba da uzme Dangubić, od koga nismo skoro ništa videli pre povrede. Thompson će možda da se probudi krajem sezone kao što je i Jenkins, a možda i neće. Mekel se i meni sviđa ali nema šanse da može da vozi ovu postavu kao što je Williams onu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ovom timu nedostaje onaj tzv spurt koji je imao prošlogodišnji kad je za par minuta pravio po desetak razlike i na EL utakmicama. Ove će to ići mnogo teže. Sa druge strane, defanzivno je tim čak i unapređen jer nema Williamsa kojeg je trebalo kriti i Blažiča koji je bio smrt za timsku odbranu sa svojim ispadanjima.

 

Nema. To je bio "MWill efekat" zbog kojeg sam mu se toliko radovao prosle godine, period kad udje u seriju i bukvalno mu nista ne mozes. Mada, imali smo mi lepih brejkova iz dobre odbrane i tranzicije sa Jovicem na pleju.

Link to comment

Prosle godine u ovo vreme jedini igrac iz tog tima za kojeg se moze reci da je po reputaciji bio klasa u odnosu na ovogodisnji je Markus Vilijams. Od Bobija i Kaline maltene niko nije ocekivao onakve sezone a Dzenkins skoro da nije postojao na parketu. Odlican je tim skockan ponovo, da smo imali para da planinarimo s Papanikolauom ovaj tim bi bio cak i jaci od tog iz prosle godine.

pa dobro, znaci samo treba da dvojica iz ovog tima izrastu u bobija i kalinu i nema problema.

Link to comment

pa dobro, znaci samo treba da dvojica iz ovog tima izrastu u bobija i kalinu i nema problema.

 

Nema potrebe, niti to tako moze da se gleda. Ovaj tim je dosta drugaciji nego onaj od prosle godine ali po kvalitetu mislim da nimalo ne zaostaje, narocito ako se dovede Deson Tomas ili taj neki nivo igraca. Stavise, mislim da ce ovaj biti i bolji, ako opet ne bude nekog silbovanja ili tako neke slicne covicevske akcije. S tim sto to nista ne mora da znaci u Evroligi jer tamo ne igramo samo mi, pitaju se i drugi timovi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...