Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Minutaza Lazica mi je i dalje misterija. Njegov kvalitet je to sto moze agresivno da odigra 3 minuta po cetvrtini i da mu se preko toga da minutaza samo ako ga suterski krene. Utakmicu je trebalo da zavrse Mekel-Jovic-Tompson-Mitrovic-Cirbes, sto vam je najbolja postava trenutno. Umesto toga, na terenu su Lazic i Simonovic.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw, koje je objašnjenje za držanje Simona celu 4/4? Skok nije mogao da uhvati, zabagovao je kad mu je Arapović sasuo trojku. 

ovo je upadljiva greska bila, tim pre sto je mitrovic igrao odlicnu utakmicu. druga je to sto jovic nije bio na parketu zadnjih par minuta kad je bilo ocigledno da je mekel skapao i da mu treba pomoc u organizaciji.

Link to comment

Osim što je zabagovao sa Simonom, Radonja je trebao i Mekela da izvede na 4 minuta do kraja, da odmori jedan minut, kako bi ga imao za završnicu. Ovaj je već kod one upropaštene kontre bio vidno umoran.

Link to comment

ovo je upadljiva greska bila, tim pre sto je mitrovic igrao odlicnu utakmicu. druga je to sto jovic nije bio na parketu zadnjih par minuta kad je bilo ocigledno da je mekel skapao i da mu treba pomoc u organizaciji.

 

 

Osim što je zabagovao sa Simonom, Radonja je trebao i Mekela da izvede na 4 minuta do kraja, da odmori jedan minut, kako bi ga imao za završnicu. Ovaj je već kod one upropaštene kontre bio vidno umoran.

 

Plus onih par minuta promovisanja Rebica.

Link to comment

a ko pise pravila nego sudijska organizacija?

stvarno kretensko pravilo

neki od nasih trenera je vec govorio o tome da sudijska organizacija radi sta im je volja,bez konsultacija sa trenerima itd

ovo ce povuci sledece sezone i nikom nista.govnarska posla

Link to comment

Kada se sve ovako pogleda , meni ovo izgleda odlično trenutno . Jeste Radonja zabagovao malo sa Rebom ali navikli smo na takve izlete našeg trenera.

 

Najbitnije je da se RT razmrdao . Mekelu je dobro došla ova utakmica , ne krivim ga za poraz . Iznervirala me je ona situacija kada seu se Simon i Thompson spetljali i izbacili loptu i odmah popijemo trojku. Par loših zagrađivanja nas je koštalo poraza a ne Mekelovi "koraci" . Poraz od 2 razlike od najvećeg konkurenta bez pojačanja i Dangubića je ok.

Link to comment

a ko pise pravila nego sudijska organizacija?

Ocigledno ne znam da su sudije ovako direktno ukljucene u pisanje pravila. Ako je tako, izvinjavam se na ishitrenoj reakciji. Mislio sam da su sudije tu samo da primenjuju pravila koja pisu neki drugi. 

Link to comment

Ocigledno ne znam da su sudije ovako direktno ukljucene u pisanje pravila. Ako je tako, izvinjavam se na ishitrenoj reakciji. Mislio sam da su sudije tu samo da primenjuju pravila koja pisu neki drugi. 

ne vidim ko bi drugi nego sudijska organizacija. sto se izvinjavas...

 

nego, lazic 30 minuta, to je u ovakvoj utakmici 30 minuta s igracem manje u napadu.

Edited by Timmi
Link to comment

nije strasno, samo ne znam sta cete da radite u evrolizi. otprilike vam je svako u najmanju ruku neubedljiv.

 

Mi smo ovde prosle godine dobili tako sto je par sekundi pre kraja napravljen faul nad Jakom i on je dao oba bacanja, a sada smo odigrali ipak sa skracenom rotacijom, bez dva igraca i tog famoznog pojacanja koje se ceka. Mislim da je Ikar u pravu i da je ovaj tim tu negde po kvalitetu sa onim od prosle godine, samo ce igrati dosta drugaciju kosarku zbog razlicitih karaktera prvih plejeva od ove i prosle godine. Za koliko ce to biti dosta kad je Evroliga u pitanju videcemo, prosle godine smo malo imali srece sa zrebom i hvatanjem Laboral Kuce u trenucima dok su eksperimentali sa Krespijem. Sto se ABA lige tice, kompletni i ako dodje Tomas oduvacemo ligu kao od sale, pod uslovom da se Cedevita ne bude dalje pojacavala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...