Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

skorer je s poenima u rukama.

to stoji i to jeste još jedan naš problem. međutim, njegovi poeni uglavnom dolaze oko koša - prošle godine smo imali priliku da vidimo kako boban može da bude neefikasan kad protivnik skupi, a mi spolja ne možemo vola da ubodemo. isto bi bilo i sa tomasom.

 

ovoj ekipi primarno fali atleta na poziciji 4 i šut spolja.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne vidim koji ce problem tomas da nam resi. spolja je prilicno tanak, nije neki skakac. to su nasi problemi u ovom trenutku.

 

Resice nam "problem Simonovic" posto je upadljivo bolji igrac. Dobar je on skakac samo mu statistika u Barsi nije narocita (2.8 po utakmici) posto su tamo Tomic i Plajs kupili vecinu skokova.. Sut - onako, nije neki suter ali ako se bude pomagalo sa njega ubacice otvoren sut.

 

On the high note, vrhunski je atleta, top defanzivac, strasno je jak za svoju visinu, moze da igra ledjima protiv vecine evropskih trojki (mislim, kad je mogao protiv Kaline), u napadu je vrlo aktivan i pokretljiv posto moze da zavrsi na vise nacina, na obrucu zavrsava cirbesovski i bez imalo respekta prema protivnickim centrima. Ako je Radonjic trazio zamenu za Kalinica nasao je prilicno slicnog igraca, samo verovatno jos boljeg. Imali su direktan duel prosle godine u Top 16 fazi i nije se Kalina proslavio protiv njega.

Link to comment

to stoji i to jeste još jedan naš problem. međutim, njegovi poeni uglavnom dolaze oko koša - prošle godine smo imali priliku da vidimo kako boban može da bude neefikasan kad protivnik skupi, a mi spolja ne možemo vola da ubodemo. isto bi bilo i sa tomasom.

 

ovoj ekipi primarno fali atleta na poziciji 4 i šut spolja.

 

 

ni meni nije bas najjasnija fascinacija nasih tomasom

mozda zato sto je jako dobar igrac, vjerovatno bi bio najbolji u ovom timu zvezde. ako imas priliku da dovedes najboljeg igraca, onda su ostatak rostera i potrebe manje bitne.

Link to comment

Resice nam "problem Simonovic" posto je upadljivo bolji igrac. Dobar je on skakac samo mu statistika u Barsi nije narocita (2.8 po utakmici) posto su tamo Tomic i Plajs kupili vecinu skokova.. Sut - onako, nije neki suter ali ako se bude pomagalo sa njega ubacice otvoren sut.

 

On the high note, vrhunski je atleta, top defanzivac, strasno je jak za svoju visinu, moze da igra ledjima protiv vecine evropskih trojki (mislim, kad je mogao protiv Kaline), u napadu je vrlo aktivan i pokretljiv posto moze da zavrsi na vise nacina, na obrucu zavrsava cirbesovski i bez imalo respekta prema protivnickim centrima. Ako je Radonjic trazio zamenu za Kalinica nasao je prilicno slicnog igraca, samo verovatno jos boljeg. Imali su direktan duel prosle godine u Top 16 fazi i nije se Kalina proslavio protiv njega.

ne slazem se da je vrhunski atleta - jeste jak kao vo, ali nisam stekao utisak da je posebno brz ili skocan. mi imamo vristeci manjak atleticizma na poziciji 4, jer se tamo smenjuju dve najvece babe u zvezdinom dresu, jos otkako su nam se muka bogdanovic i kapiten tragija igrali sa zivcima. sigurno je upgrade u odnosu na simonovića ali, kao sto vec rekoh, nama simonović nije trenutno najveći problem.

Link to comment

thomas ima meku ruku i zna i spolja da ubaci. nama najvise treba lider i neko ko ce da vuce. babe su bile i prosle sezone, zatvarao ih je kalinic, ne vidim zasto thomas to ne moze.

Link to comment

Ne da mi se sad kopati po statistici, ali otkud to za Tomasov sut? Ono sto sam ga ja gledao prosle sezone, a gledao sam ga prilicno, cini mi se da je pogadjao u dosta visokim procentima.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

ne slazem se da je vrhunski atleta - jeste jak kao vo, ali nisam stekao utisak da je posebno brz ili skocan. mi imamo vristeci manjak atleticizma na poziciji 4, jer se tamo smenjuju dve najvece babe u zvezdinom dresu, jos otkako su nam se muka bogdanovic i kapiten tragija igrali sa zivcima. sigurno je upgrade u odnosu na simonovića ali, kao sto vec rekoh, nama simonović nije trenutno najveći problem.

 

Rekao bih da je vrlo skocan, valjda ce potpisati pa cemo moci bolje da ocenimo natenane. Problem na cetvorci ostaje ali ako je Radonjic prosle godine gurao sa ovom dvojicom na cetvorci uveren sam da ce to raditi i ove godine.

Link to comment

Ne da mi se sad kopati po statistici, ali otkud to za Tomasov sut? Ono sto sam ga ja gledao prosle sezone, a gledao sam ga prilicno, cini mi se da je pogadjao u dosta visokim procentima.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

 

Mislim 35% za tri. Mnogo se prica o nasem potencijalno losem sutu spolja ali za sada smo samo na jednoj utakmici imali problema s tim i to na utakmici gde nismo mogli ni zicere i bacanja da ubacimo. Mi nemamo neke sigurne sutere u timu ali s obzirom na to sta imamo na poziciji pet i na sposobnosti Mekela u pik igri nasi sporadicni suteri ce imati dosta otvorenih pozicija i procenti ce im ici gore. I prosle godine su svi kukali na Kalinicevo kamenjarstvo a on je drzao dosta visoke procente suta cele sezone jer je bas imao vremena da se namesti i opali.

Link to comment

 

Bem li ga da li stvarno nesto zna il pokusava da glumi insajdera na osnovu traceva. Ne pratim ga previse a cini mi se da se prosle sezone nije proslavio sa pricom o Sloteru.

Link to comment

Pa to, cenim da ce se dosta skupljati odbrana na Cirbesu a Tomas je bio jedan od sigurnijih kod tih otvorenih suteva.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

 

Bem li ga da li stvarno nesto zna il pokusava da glumi insajdera na osnovu traceva. Ne pratim ga previse a cini mi se da se prosle sezone nije proslavio sa pricom o Sloteru.

 

Zna dosta, mislim da mu je i posao na neki nacin vezan za sportsko kladjenje, ali je i njega malo povukla ta zelja insajdera da budu face po drustvenim mrezama pa pise kao informaciju i ono sto nije zavrseno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...