Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po drustvenim mrezama spominju Deson Tomasa

 

Uf, Kalinic na steroidima. Ako Radonjic i ovog dovede napravice sprdnju od ABA lige, bice poduhvat dati nam vise od 50 poena na svakoj utakmici koju budemo shvatili ozbiljno.

Link to comment

Onaj Turcin sto piskara po twitteru o transferima je pre 2h napisao da je Tomas blizu potpisa

 

Bio je blizu i Papanikolau, nekih 50 %. Mi smo ga hteli za odredjenu lovu a on nije hteo jer je trazio vise para. :lolol:

 

Za Tomasa smo odavno zagrizli i verujem da cemo ga cak i preplatiti za nase standarde ako bude hteo da dodje. Pravio nam je mnogo problema prosle godine, mislim da je jedini igrac koji je prosle godine bas izmaltretirao Kalinica, plus Radonjic ima fetis na takve igrace. Odgovarala bi mu i koncepcija ovog tima jer je sjajan u skoku iz drugog plana i igri ledjima za nisko krilo a mi imamo centre koji lepo zagradjuju i mogu da otvore reket za one koji vole u njega da ulaze i odatle igraju. Downside je to sto se do poslednjeg trenutka nadao ugovoru sa Spursima i moze da se desi da mu bude upitna motivacija. Nije neki suter, to takodje moze koncepcijski da bude problem na nekim utakmicama.

 

Radonjara ce se upiskiti od srece ako bude ovog doveo, moci ce da kombinuje defanzivne petorke dok ne poludi od silne radosti. Mekel - Tompson - Tomas - Mitrovic - Sofo vs. Jovic - Lazic - Dangubic - Tejic - Cirbes, verujem da bi i na treninzima parket u Pioniru pucao od ovih duela.

Link to comment

verujem da bi i na treninzima parket u Pioniru pucao od ovih duela.

 

samo dok nastic trenira individualno. u suprotnom pucaju koske  :lolol:

 

sto se tomasa tice, men se cini da je on opasniji u ofanzivnom skoku iz razloga sto voli da se ugugurva pod kos bez obzira imao loptu ili ne. defanzivno i nije neki zver sto se skoka tice. mislim da sam gledao jos onomad i da je po proseku imao skok manje od kalenica.

Link to comment

samo dok nastic trenira individualno. u suprotnom pucaju koske  :lolol:

 

sto se tomasa tice, men se cini da je on opasniji u ofanzivnom skoku iz razloga sto voli da se ugugurva pod kos bez obzira imao loptu ili ne. defanzivno i nije neki zver sto se skoka tice. mislim da sam gledao jos onomad i da je po proseku imao skok manje od kalenica.

 

Pa da, to sam i napisao a, kao sto vidis, nisam ubacio ludu Nastu ni u jednu petorku. :lolol:

 

Mislim da cemo se mi sigurno vrlo ozbiljno pojacati jer sad sa ovim novim pravilnikom u nagradjivanju u Evroligi mogu se fine pare uzeti od Top 16, nevezano za posetu. Sa 35.000 po pobedi prakticno se isplacuju svi troskovi hale i ostaje nam sav prihod od ulaznica, koliko god karata da prodamo. U najboljem scenariju, da pobedimo u prepunoj hali, mi smo samo od jedne utakmice dobri preko 100.000 evra.

 

Inace ce biti zanimljivo gledati kako ce Radonjic rotirati ovih 15 igraca kad se Danguba i Tejic oporave i dovede neki Tomas. Prosle godine su nam ti igraci van prvih 12 bili cisto tu da bi neko bio tu, sad tu imamo par vrlo zanimljivih mladih igraca koji su protiv Tajfuna pokazali da ABA ligu mogu da igraju u timu koji puca na to da je osvoji.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...