Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Igralo se svaki dan i igrace se svaki dan do 13. oktobra. Onda ide pauza do 17. oktobra :)

 

Inace, Evropu ce igrati pola lige, tj. 7 klubova - Zvezda i Cedevita (EL), Buducnost i Olimpija (Eurokup), Cibona, Krka, Tajfun (FIBA EL)

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad se dobije 47 razlike ne moze mnogo toga da se zameri.  ^_^ Negde je i bilo ocekivano da simpaticni™ Sentjurci plate za onaj uzas koji smo pokazali u Zadru.

 

Ostaje misterija Tompson, mada sam nekako uveren da ce i njemu uskoro da se otvori, recimo protiv Strazbura. Bez obzira sto je trenutno u losem tonusu™, on je dobar igrac, deluje i kao dobar momak kojem je stalo, a takvima se obicno vrati. A pomoci ce mu i to sto mu je trener Radonja, covek od strpljenja, koji ume da istrpi i saceka igraca.

Link to comment

Ma bice ok Tompson...i Đenka je bio u kanalu dugo vremena.

Jedino sto mi deluje kao prosečan šuter... Očigledno ima dobar ulaz, sasvim je solidan u skoku, moze da igra dobru odbranu,al da ce nekoga da natrpa to tesko mozemo da ocekujemo...

Link to comment

Pa i ne mora da natrpa, al neka ubaci te neke zicere koji su mu juce volsebno izasli. Mnogo toga mu je iscurelo u ovih par utakmica, nekih ulaza, pretpostavljam da je to stvar samopouzdanja i prevelikih ocekivanja od samog sebe i zelje da se pokaze i ne zabrlja, i da ce poceti vremenom da ubacuje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Odgledao prvo poluvreme na nekom skrnavom streamu, reklo bi se da smo se konačno opustili i raskaškali, pa je sve išlo lepo i glatko. Problem je što nećemo imati na kome da se vežbamo za EL varijante.

 

Nego razmišljam nešto o Baba Luci™, deluje mi kao da je čak i sa fizičke strane nazadovao u odnosu na prošlu sezonu. Aj što mu se asortiman poteza i akcija sveo na dve, nego što je premija ako dobije faul u reketu, u svakoj varijanti je izguran ili mu otimaju loptu u skoku.

Link to comment

Odgledao prvo poluvreme na nekom skrnavom streamu, reklo bi se da smo se konačno opustili i raskaškali, pa je sve išlo lepo i glatko. Problem je što nećemo imati na kome da se vežbamo za EL varijante.

 

Nego razmišljam nešto o Baba Luci™, deluje mi kao da je čak i sa fizičke strane nazadovao u odnosu na prošlu sezonu. Aj što mu se asortiman poteza i akcija sveo na dve, nego što je premija ako dobije faul u reketu, u svakoj varijanti je izguran ili mu otimaju loptu u skoku.

 

Zasto jos uvek juris strimove kad na ABA topiku imas onaj seksi link za WEB TV FORUM koji ide preko VCL-a? Ja se ubih od gledanja Arene otkako je neko (blagosloven bio i svaka mu dala) grunuo taj link.

Link to comment

Nikako da dobijem detaljno uputstvo kako to da iskoristim na meku, a onih nekoliko linkova koje sam ručno povadio mi nije šljakalo.

 

Tako ti i treba kad si hipster s Mekom umesto da kao mi obican svet ganjas kineze i korejance. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...