Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prijatno veče u nikad praznijem Pioniru.

Prvi utisak: Cirbes  :Hail: Bice u top 5 EL centara, bez dileme. Bog.

Nastara-odličan, sve radi školski, odlična saradnja sa Mekelom.

Mekel-delkao asiste na sve strane, prvo Cirbiju, posle Nastari. Odličan.

Tompson u kanalu,al vidi se da i da hoce i da moze. Nema sanse da je on krava muzara ove sezone. Ra ga gotivi sasvim izvesno.

Sofo-ja ne videh da se negde povredio :unsure:  Izveo ga Ra posle 5,6 minuta, nije sepao i sl. Posle zaista nije ulazio, bas me cudi ovo oko povrede.

Klinci: Rebron-odlican,nabio samopouzdanje. Goodura- vrlo dobar, samo ga pustati sto vise. Borisa isto bio ok.

Ovaj Tajfun simpa tim. Deluje kao da su trener, publika, tim kucni prijatelji. Taj koncept tesko da ce da omane. Bice neka sredina ove jadne lige. Bilo i 15-ak Šentjuraca,navijali sve vreme. Bilo malo aprijatno posto su sve matori ljudi a ponasanje polu-Zeka style. :sleep:

Realno-epski upgrade za ovu momcad bi bio Erceg mesto debelog Grka. :fantom:

Link to comment

ova liga se opako priblizila kls ligi po kvalitetu. mogu opusteno da puste zvezdu i cedevitu da igraju odmah finale da se ne zamaraju.

 

a neko jejos  hteo da gleda drugu jadransku ligu :isuse:

 

Koliko para toliko i muzike, uvek su evroligaske ekipe vukle kvalitet u ABA ligi jer moraju da skockaju tim za takmicenje koje je daleko jace od ovog. Istini za volju, Zadar nije mnogo bolji od Tajfuna pa smo se svejedno posteno namucili da to dobijemo.

 

Mislim da ce ove ekipe koje ne igraju evro kupove izgledati bolje kako sezona bude odmakla, ovaj ritam utakmica na svaka dva dana je jednostavno nepodnosljiv za ekipe koje imaju krace rostere. Napravljena je ozbiljna svinjarija sa povecanjem broja klubova da bi se uglavila Olimpija koja je zasrala u slovenackom prvenstvu i taj ceh sad sve ekipe placaju igrajuci u nenormalnom ritmu. Posto gledam dosta utakmica da bih pohvatao sve klubove palo mi je u oko da otkad je pocela liga mislim da nije bilo jednog jedinog dana (mozda je bio jedan u ponedeljak, nisam siguran) da nije bilo bar jedne odigrane utakmice. Ne secam se da se ikada desilo da se igra neka kosarkaska liga prakticno bez dana pauze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...