Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako da ne Papanikolau ne moze da nadje bolji klub pa ce u Zvezdu.

 

Slabo igra u poslednje vreme a top klubovi su manje-vise kompletirani ali bi me zacudilo da ga Olimpijakos propusti.

Link to comment

Ovaj Simonovic gde god se zadesi, krene da mu se otvara, prosle godine ni kriv ni duzan ode na pripreme kao ucitelj na zameni i uzme medalju na SP, ove godine se slepa na tu zaslugu, sad dodje opet kod nas, i gle kurca, imace minimum 20 mpg.

Zao mi Dangija u pm, nikad da ga docekamo da krene da puni, a siguran sam da jednom i negde hoce.  

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:570536-Papanikolau-Zvezdina-meta

 

jedno vrijeme prosle sezone je igrao cetvorku u hjustonu. ali ovo je potpuno neralno da se ostvari.

 

Šta je fora sa njim? Momak je, realno, zver od igrača, čak je prošle sezone igrao rotaciju u Hjustonu (i to jedno vreme solidno), a onda odjednom ništa + nije bio rotaciji u reprezentaciji (nije ni čudo što su prošli tako kako su prošli kad je Perperoglu igrao pre Papanikolaua). Nešto bio povređen ili šta?

Link to comment

Šta je fora sa njim? Momak je, realno, zver od igrača, čak je prošle sezone igrao rotaciju u Hjustonu (i to jedno vreme solidno), a onda odjednom ništa + nije bio rotaciji u reprezentaciji (nije ni čudo što su prošli tako kako su prošli kad je Perperoglu igrao pre Papanikolaua). Nešto bio povređen ili šta?

 

navodno ga spanulis ne gotivi

Link to comment

krenuo je solidno i igrao backup cetvorku, jer su tu bili jako tanki kad se povrijedio jones. Potom jedni vrijeme nije mogao vola da ubode i ispao iz rotacije kad su potpisali josha smitha. Imao je lose procente citavu sezonu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...