Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ništa epohalno i dosadan sam ali vama treba sada atletska četvorka a ne trojka ni u kom slučaju. O EL govorim naravno. Odbrana spolja a pod to mislim i na krilu će vam biti verovatno odlična i za EL nivo ali džaba kada više nema korektora u vidu Bobija, samim tim je agresivna odbrana mač sa dve oštrice, da ne pričam koliko je sudijski kriterijum bitan..Ne vidim stvarno što bi dovodili trojku, nema mi to logike.  

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najcesce se valjda spominje 3/4, nesto kao Kalina. Tesko je to naci, pogotovo sto se verovatno gleda i da se ustedi , ne bih ocekivao ne znam kakvog mamojebca. Da je pameti da se u ovoj sezoni uzme ponovo Aba  , a u El sta bude, sa namerom da se par mladjih igraca razigraju, al nema od toga nista + nesto ni u njih nemam poverenja da ce napraviti karijere.

Link to comment

Nemanja Dangubić, košarkaš Crvene zvezde, slomio je nogu na sinoćnjem treningu posle duela sa saigračem Stefanom Nastićem.

Njemu je stradala butna kost, nosiće gips naredne četiri nedelje, pa će se na teren vratiti kroz dva do tri meseca.

 

Link to comment

Koje sranje za obojicu... Dva preloma covek napravio za nedelju dana, jedino ako je psihopata se nece odraziti psiholoski pa dalje i u vidu manje agresivnosti na parketu.

Link to comment

Prema prvim lekarskim pregledima, Dangubić je doživeo avulzioni prelom gornjeg zgloba kuka i očekuje ga pauza od najmanje 4 nedelje.Tokom tog perioda, Dangubić neće nositi gips, ali će morati da miruje. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...