Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intenzitet odbrane koju Zvezda može da igra (čak i sa Mitrovićem u petorci) samo eventualno Cedevita u ABA može da isprati. Ako dođe neka atletična 3/4, onda sa Jovićem, Mekelom, Lazićem, Thompsonom i Zirbesom može da se cepa vrhunska odbrana, čak i za EL nivo.

Link to comment

pre je nama potrebna cetvorka nego trojka, i to bi bio slucaj i da se tejic nije povredio. mozda se mitrovic i izvuce iz kanala, ali kako sad stoje stvari, tu nam je rupa. 

Link to comment

ni dangubicu u odbrani nista ne fali. Jovic je nevjerovatan, uz to je u napadu napredovao u svakom segmentu.

 

Jel se samo meni čini da mu je kontrola lopte osetno bolja nego pre godinu dana?

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Intenzitet odbrane koju Zvezda može da igra (čak i sa Mitrovićem u petorci) samo eventualno Cedevita u ABA može da isprati. Ako dođe neka atletična 3/4, onda sa Jovićem, Mekelom, Lazićem, Thompsonom i Zirbesom može da se cepa vrhunska odbrana, čak i za EL nivo.

 

Ne moze ni Cedevita, preslaba je ova liga za Zvezdu. Peglacete odbranu i u Evroligi, sto vam je i najbolja sansa da uradite nesto jer imate premalo suta i previse igraca koji su minus u napadu. Mislim da cete proci grupu, ali da ste tanki za nesto vise.

Link to comment

pa i da prodjemo grupu treba neki kompetentan napad da se igra pogotovo protiv timova iz teske grupe a ne samo odbrana. mi smo od sigurnih scorera slabiji za bobija, kalinu i mwilla, djenka na stranu zbog statiranja u vece delu sezone prosle godine a nije izvesno sta smo dobili.

Edited by yolo
Link to comment

pre je nama potrebna cetvorka nego trojka, i to bi bio slucaj i da se tejic nije povredio. mozda se mitrovic i izvuce iz kanala, ali kako sad stoje stvari, tu nam je rupa. 

 

Naravno, četvorka je baš rupa. Međutim, tu je problem što je jedan od ciljeva ove sezone prodati Mitrovića za neke novce sledeće...a onda ne ide dovesti nekog mamojebca na 4.

 

Ne moze ni Cedevita, preslaba je ova liga za Zvezdu. Peglacete odbranu i u Evroligi, sto vam je i najbolja sansa da uradite nesto jer imate premalo suta i previse igraca koji su minus u napadu. Mislim da cete proci grupu, ali da ste tanki za nesto vise.

 

Hm, nisam siguran za prolazak. Dobar je ovo tim, ali problemi sa postavljenim napadom će baš dolaziti do izražaja u EL. Biće nam potreban ovaj nivo šuta u EL, ako hoćemo da dobijamo važne utakmice. I biće nam potreban Sofo.

Link to comment

Mi protiv EL ekipa bez Sofo-a u glavnoj ulozi nemamo sta da trazimo.

Sve je ovo lepo protiv Buducnosti ali oni nisu parametar.U goroj su formi od nas a i lose su selektirani..

Ja bih najvise voleo kada bi ovaj pik Mekela i Cirbesa ovako radio i u EL ali nisam siguran da ce to ici tako lako.

Sve u svemu dosta bolja partija nego protiv Mege.

Link to comment

Mi protiv EL ekipa bez Sofo-a u glavnoj ulozi nemamo sta da trazimo.

Sve je ovo lepo protiv Buducnosti ali oni nisu parametar.U goroj su formi od nas a i lose su selektirani..

Ja bih najvise voleo kada bi ovaj pik Mekela i Cirbesa ovako radio i u EL ali nisam siguran da ce to ici tako lako.

Sve u svemu dosta bolja partija nego protiv Mege.

a koji crni sofo u evrolizi!

pa tu ce da vas buse samo tako a energije vise nemate ko prosle godine..jel znas ti bre ko je bobi i markus jebote i + kalinic??

on ce da ide ili ugovor ga spasava

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...