Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne izgleda da je bolji od mekela ili jovica, koji su meh. ne bih rekao da je vise od 3&d igraca, s ne bas sjajnom odbranom i upitnom energijom. to sto moze da spusti loptu na parket za razliku od lazica ili simonovica, bas me nesto ne odusevljava, koji americki igrac od 197 to ne zna (koji uopste kosarkas to ne zna, lazic i simonovic su produkti neke nakaradne kosarkaske ideje).

 

pa puna ti je kosarka igraca koji ne koriste vise od dva driblinga, danas vise nego ikada ranije, i tkao treba i da ostane. nba kosaraka takodje.

Link to comment

Napad je ionako precenjen; ubivacemo odbranom i kilažom. Zapravo vec lomimo u odbrani.

 

+1000

 

domaću triplu osvajamo na razgrtanje petica i zavrtanje muda jovića, lazića i dangubare, a u EL prolazak u top 16 sa 2-12.

Link to comment

pa puna ti je kosarka igraca koji ne koriste vise od dva driblinga, danas vise nego ikada ranije, i tkao treba i da ostane. nba kosaraka takodje.

lazica i simonovica nije puna. ideja o igracima koji mogu samo da sutnu, ukljucujuci i stretch cetvorke, je prevazidjena. kasnis, kojote. :fantom:

 

ozbiljno, prototip moderne stretch cetvorke je bjelica, ne ryan anderson.

Link to comment

ne mislim samo na coetvorke nego generalno. tih igraca koji koriste dva driblinga ima koliko hoces na svim nivoima. cim trener namirise da ovaj nume forsira vezbe prodors na closeout i cao.

 

mislim, ne kazem da bi bilo dobro da zvezdin igrac na poziciji crnca bude takav :D

Link to comment

Ne mogu da kazem da gledajuci tekmu juce nisam imao flash u neka (ne tako) staaaaara vremena kada su zajedno igrali Lazic i Simonovic (kao sto su i danas zajedno), kada je umesto Sofoa tu bio Elton Braun, a umesto Mitrovica jednako tragicni Tragija (doduse, nikada bas tako tragican kao kapiten juce). A i Tompson tek treba da pokaze da je bolji od Morisa Almonda i Skota.

 

Videcemo sta nosi buducnost.

Link to comment

ne mislim samo na coetvorke nego generalno. tih igraca koji koriste dva driblinga ima koliko hoces na svim nivoima. cim trener namirise da ovaj nume forsira vezbe prodors na closeout i cao.

 

mislim, ne kazem da bi bilo dobro da zvezdin igrac na poziciji crnca bude takav :D

i ja mislim generalno. odbrane postaju pametnije, od tih igraca ce se sve vise zahtijevati da nesto kreiraju iz tih situacija, procitaju igru, podijele pas...

Link to comment

i ja mislim generalno. odbrane postaju pametnije, od tih igraca ce se sve vise zahtijevati da nesto kreiraju iz tih situacija, procitaju igru, podijele pas...

 

da, ali zahteva se da ne koriste vise od dva driblinga, o takvim igracima smo pricali, a ima ih na tonu. prodor nakon closeouta, zavrsnica ili pas.

Link to comment

i ja mislim generalno. odbrane postaju pametnije, od tih igraca ce se sve vise zahtijevati da nesto kreiraju iz tih situacija, procitaju igru, podijele pas...

 

Ovog meseca je za tim iz spanske lige potpisao bek koji iskljucivo zna da sutira za tri i nije rupa u odbrani. Cele sezone nije dva pnr-a odigrao. Kad sam ga gledao na St. Mary's bio sam ubedjen da nece dogurati dalje od neke Svedske.

Link to comment

Ovog meseca je za tim iz spanske lige potpisao bek koji iskljucivo zna da sutira za tri i nije rupa u odbrani. Cele sezone nije dva pnr-a odigrao. Kad sam ga gledao na St. Mary's bio sam ubedjen da nece dogurati dalje od neke Svedske.

Ouch :D

Link to comment

Ovog meseca je za tim iz spanske lige potpisao bek koji iskljucivo zna da sutira za tri i nije rupa u odbrani. Cele sezone nije dva pnr-a odigrao. Kad sam ga gledao na St. Mary's bio sam ubedjen da nece dogurati dalje od neke Svedske.

pa igra i branko lazic za tim iz evrolige.

 

inace mi glupo sto ne razumijem foru :(

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...