Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radonja na konferenciji, mislio sam da je očigledno. Dopuniću gore.

 

 

Inače rekao da Gudurić neće ići na pozajmicu i da sinoć nije igrao zbog problema na četvorci pa je Simanić dobio šansu. Ne kapiram samo u toj računici kad se vrati Tejić i "reši" problem četvorke, on će upasti u 12 umesto Simanića. Gudurić i dalje ostaje van tima... 

verovatno i tejic ostaje van tima, ako simon ostane. a nesto mislim ad je solidna verovatnoca da se to desi.

Link to comment

Naravno da Simon ostaje. Šanse da se to ne desi su 2%.

 

btw, meni se uopšte ne sviđa ovo sa Thompsonom. On je verovatno najkvalitetniji spoljni igrač, bez njega nema šta da tražimo u jačim utakmicama. Nisam ni video da je nešto posebno bio nervozan" sinoć. Mislim, ako je klupiran zbog loše igre, onda Mitrović ne treba da vidi parket do Januara.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Naravno da Simon ostaje. Šanse da se to ne desi su 2%.

 

btw, meni se uopšte ne sviđa ovo sa Thompsonom. On je verovatno najkvalitetniji spoljni igrač, bez njega nema šta da tražimo u jačim utakmicama. Nisam ni video da je nešto posebno bio nervozan" sinoć. Mislim, ako je klupiran zbog loše igre, onda Mitrović ne treba da vidi parket do Januara.

precijenjujes ga, ne bih rekao da je vise od pismenog, solidnog igraca u svim segmentima koji radi ispravne stvari na terenu, ali nije ekstra kvalitet da nosi napad ekipe. inace, cini mi se da upadas u zamku da precijenis takve igrace.

 

inace, simon je sinoc bio pristojan i visestruko je manji problem od mitrovica, sofoa i dangubica. ali mi muka pripadne od njegovih gestikulacija i ohrabrivanja :isuse: mislim da je simon u skoli sjedio u prvoj klupi.

Edited by Timmi
Link to comment

precijenjujes ga, ne bih rekao da je vise od pismenog, solidnog igraca u svim segmentima koji radi ispravne stvari na terenu, ali nije ekstra kvalitet da nosi napad ekipe. inace, cini mi se da upadas u zamku da precijenis takve igrace.

 

Da li je sposoban da nosi napad ekipe, ne znamo, jer ga nismo videli na terenu dovoljno, a naročito nismo videli akcije koje se igraju za njega. Da je najbolji spoljni igrač, valjda nema dileme (a to sam zapravo rekao).

Link to comment

Ionako smo tanki spolja, samo bi nam falilo jos da Thompson bude na nekom ledu kod Radonjica.

 

Sinoc u jednom trenutku izveo petorku Rebic, Lazic, Dangubic, Simonovic, Sofo. Gledam i ne verujem.

 

Fali nam bar jedan kvalitetan igrac u rotaciji, nadam se da se ceka neko iz NBA inace mrka kapa u EL...

Link to comment

Da li je sposoban da nosi napad ekipe, ne znamo, jer ga nismo videli na terenu dovoljno, a naročito nismo videli akcije koje se igraju za njega. Da je najbolji spoljni igrač, valjda nema dileme (a to sam zapravo rekao).

pa nisam bas siguran da je najbolji spoljni igrac.

Link to comment

ne izgleda da je bolji od mekela ili jovica, koji su meh. ne bih rekao da je vise od 3&d igraca, s ne bas sjajnom odbranom i upitnom energijom. to sto moze da spusti loptu na parket za razliku od lazica ili simonovica, bas me nesto ne odusevljava, koji americki igrac od 197 to ne zna (koji uopste kosarkas to ne zna, lazic i simonovic su produkti neke nakaradne kosarkaske ideje).

Link to comment

Da li je sposoban da nosi napad ekipe, ne znamo, jer ga nismo videli na terenu dovoljno, a naročito nismo videli akcije koje se igraju za njega. Da je najbolji spoljni igrač, valjda nema dileme (a to sam zapravo rekao).

Meni se nije svidelo sto je par puta ( racunam i onaj prijateljski mec sa Zadrom ) cekao kad je bio sam na sutu za tri, fintirao i potom krenuo na ulaz. Ocekivao sam od njega da u takvoj situaciji, kad je sam na trojci, sutira bez razmisljanja i da pogadja u visokim procentima takve suteve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...