Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

pošto se sofou ne igra, je l ideja da nastić ne ulazi da bi cirbes riknuo ovako rovit?

ma to samo radonjic zna zasto mu nastic ne igra ni minut, guduric ni u 12, a simonovic na parketu

 

 

necu vise pominjati, jasno mi je da sam dosadan, ali sam i dalje zapanjen odlukom

 

 

@timmi

 

mene ne cudi sto je simonovic ispred gudurica u rotaciji, cudi me sto ovaj drugi nije ni u protokolu, a ovaj prvi igra gomilu minuta iako je juce dosao

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

gomila pozitivne energije i iscekivanja prve zvanicne utakmice se potpuno izgubila od besa izazvanim radonjicevom odlukom u vezi simonovica, zvezdinom igrom i kvalitetom prenosa :(

Najbolje da to sto smo doveli Simonovica ima veze sa ovim sto igramo. 

Link to comment

Стварно, шта је с Настићем? Софо овим темпом би могао постати нова крава музаратм

Link to comment

Naravno da Nastic nece igrati kad se Maik oporavio, ko je jos video da se rotiraju tri igraca na petici? Doduse, Sofo je idealan za tu neku ulogu od po 5 minuta po poluvremenu, ali naravno da bi ga ziheras poput Radonjare radije terao dok ne crkne.

 

Voleo bih da me neko ubedi da ovo sto nam donosi Simon ne bi mogli da dobijemo i od Davidovca :(

Edited by Calavera
Link to comment

Ne znam za vas, meni je Mitrović ubedljivo najgori na terenu, od onog što sam uspeo da vidim :PasMaterAreni: Imamo nulu od Sofoa, nulu od Mitrovića i nulu od Dangube, i te tri stvari mislim da neće uskoro da se poboljšaju. Mitra rasprodati, kupiti krštenu četvorku i trojku, Simonu zahvaliti posle dva meseca.

Link to comment

Ma koga boli kurac za Nastica, mnogo veci problem je sto je sad kristalno jasno da ovde nikakvog plana za buducnost nema. Ne bi me cudilo da i Borisa otperja cim pre.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...