Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

dakle, simonović.

 

koga ne mrzi, nek pronađe kad sam vam napisao da moj izvor tvrdi da ćemo dovesti simonovića. i šta je smilair, naš forumski insajder, na to napisao.

 

inače, ova mi sezona zvanično ide na zivce. jebo ih simonovic da ih jebo.

Link to comment

pa ocigledno je da je simon uletio zbog povrede tejica. otkad si ti to rekao moglo je da se promijeni hiljadu stvari.

nisi u pravu. simonovića su jurili još onomad i nisu ga ranije doveli samo zato što se on nadao da će negde vani naći dobar ugovor.

Link to comment

Kapetan Simi, a? Pa dobro, fino je to... samo onda neka ugase FMP i prestanu da lazu sebe da cemo ikad stvoriti igraca odatle.

Edited by Calavera
Link to comment

A šta Gudurić kao potpisao dugogodišnji ugovor. On koliko sam ranije čitao ima već ugovor na još par sezona, dosta mutno. Da ne bude on poslat na pozajmicu negde, miriše na takav potez.

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/radonjic-pratimo-desavanja-u-americi-i-trazimo-igraca-na-poziciji-tri-i-cetiri/116891

 

Nešto nisam ubeđen da je iko impresioniran Simonovićem. Verujem im da prate igrače iz NBA koji su trening ugovorima, ali gledajući rostere, nisam ubeđen da ima puno opcija za nas, jeftino kombo krilo, koje bi trebalo da brani dobro obe pozicije, pre svega. Tako da me uopšte ne bi začudilo da Simonović ostane do kraja sezone.

 

Za razliku od dve prethodne sezone, loše ulazimo u sezonu. Puno povreda, sa očigledno nekompletiranim rosterom i prilično neuigrani. Svi koje sam očekivao su nas napustili, a dovedena su adekvatna pojačanja. Koliko će uspešna sezona biti najviše zavisi od toga koliko će nivo igre podići Dangubić i Mitrović. Od Zirbesa, Jovića i Lazića znam šta da očekujem. Očekujem da Gudurić i Tejić pokažu svoj talenat ove sezone.

 

Na ulasku u sezonu, ABA liga deluje jako slabo, sa dva izrazita favorita i Podgoričanima kao nekom siguricom za doigravanje. Čini mi se da je Cedevita iz perspektive današnjeg dana minimalno veći favorit od nas u ABA ligi. Domaća liga ne bi trebala da bude problem, mada očekujem korektan Partizan do kraja sezone.

 

Zajebana grupa u EL, ali mi se dopada raspored, pogotovo koliko spremno izgledamo na današnji dan. Francuze bi trebalo da dobijemo u prvom kolu i bez velike forme, ipak igramo kući. Nakon toga ide par gostovanja protiv timova, gde bi opcija pobede izgledala nemoguće čak i da smo u punoj formi (Real i Khimki), pa smo domaćini Feneru, pa idemo u Minhen. To će već biti za mesec dana i trebali bi da se konsolidujemo, pogotovo do meča sa Pešićem, koji ide polovinom novembra.

 

Čak i da ne uspemo da prođemo grupu, očekujem snažnu kampanju u EC.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Hvala, pitao ja. Ono što me je više interesovalo je da li se nakon zvaničnog početka sezone i prve utakmice, sezonske i dalje mogu kupovati?

Logično bi bilo da mogu, ali je negde sam pre par dana pročitao da ono odbrojavanje pred prvu utakmicu označava i dane do kada se može uzeti sezonska.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...