Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

kapetan 35 minuta. Dzabe sve, radonja je i dalje zentara.

 

Gledaćeš još neko vreme Luku sa tim minutima pošto se Tejić izgleda ozbiljno povredio juče. Sjebao je zglob, prva prognoza da je bar 4 nedelje pauza.

Mislim da je dovodjenje igrača na 3/4 neminovno, a po vidjenom ovog vikenda i neophodno.

 

Male su nam šanse da udjemo u Top 16 sa ovim timom. Nemamo skok, Sofo mi se ne svidja uopšte. Nastić je u odbrani očajan, a u napadu solidan. Srećom imamo Cirbesa. Meni su za sada Jović, Mekel i Rebić najbolja linija tima, dok će Dangubić biti najveća misterija ove sezone.

 

Kako god, jedva čekam Pionir u četvrtak.

Link to comment

tesko da je misicna masa tejicev problem

Neophodno mu je da ojaca.

Ako si ga pratio i u mladoj reprezentaciji mogao si da primetis da mnogo lose finisira oko kosa pod kontaktom kao i da cesto kada je na skoku dodje u dodir sa loptom ali je ne uhvati,iscackaju mu je.

Pre svega ramena i ruke mora da ojaca i da radi generalno na eksplozivnosti.

Cini mi se da su mu ruke dodatno oslabile dok je bio u gipsu sto je i logicno.

Link to comment

Neophodno mu je da ojaca.

Ako si ga pratio i u mladoj reprezentaciji mogao si da primetis da mnogo lose finisira oko kosa pod kontaktom kao i da cesto kada je na skoku dodje u dodir sa loptom ali je ne uhvati,iscackaju mu je.

Pre svega ramena i ruke mora da ojaca i da radi generalno na eksplozivnosti.

Cini mi se da su mu ruke dodatno oslabile dok je bio u gipsu sto je i logicno.

vise je to kombinacija losih saka, manjka osecaja i mekanog ulazenja u duel. jak je on prilicno za svoje godine i poziciju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...