Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo rebic donekle pristojno izgleda od omladine u ovim mecevima do sad

 

i borisa prijatno iznenadjuje stavom na terenu, ali je daleko njegov ozbiljan doprinos

Edited by Joe D
Link to comment

Pretpostavljam da ce RTS (li neko drugi od nacionalnih emitera) prenositi vecinu meceva nasih timova u ABA..

Постоји најава да ће РТС и ове сезоне преносити 1 меч у колу .

 

 

Сви турски играчи су преплаћени због правила турског савеза да у 12 мора бити 6 турских .

 

 

Са обзиром на све (касно прикључивање играча ,пореде , некомплетни ...итд ) ово сасвим добро изгледа за период припрема у коме се налазимо .

Link to comment

btw, ako ne dođe još neko spolja, očekujem da crunch timeove uglavnom igraju Mekel Jović Thompson spolja.

 

Da daju Radonji da nacrta kako on zamišlja plejmejkera, mislim da bi nacrtao Mekela.

Link to comment

ako neko od klinaca (guduric) iznenada ne eksplodira, i dalje imamo manjak sutera plus sto cemo na cetvorci biti jos gori nego lani, jer tetke stagniraju, a falice nam povremene kaliniceve bravure na toj poziciji.

 

mekel mi se dopada, definitivno je el kvalitet. jovic ce nadam se napredovati. ta nam je pozicija odlicna, bas kao sto je i petica. ostalo je u magli i dosta ce zavisiti od toga kakav je tomson igrac i da li cemo krpiti na poziciji 2/3 ili 4 ili cemo probati da nadjemo 3/4 ili je ovo konacni tim (sto ja verujem da ce biti slucaj).

Link to comment

btw, ako ne dođe još neko spolja, očekujem da crunch timeove uglavnom igraju Mekel Jović Thompson spolja.

 

Da daju Radonji da nacrta kako on zamišlja plejmejkera, mislim da bi nacrtao Mekela.

samo ne znam da li je to kompliment mekelu?

 

inace, bacih malo pogled tamo dje ne treba, kaze laki da nastic ide u nba samo da nabaci malo misica. majko mila.

 

edit2: sofo ima uzasne navike u odbrani. generalno, juce smo mogli da odbranimo napad samo slucajno.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...