Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nekad sam na SBBu placao cini mi se 400din mesecno Arenu i to lepo funkcionisalo. I onda se debili pokacili i vise nije moglo. Bar 5-6 godina ne moze da se resi problem. To samo u Srbiji ima. Hoces da platis neku uslugu koja se nudi, a oni nemaju sposobnost da ti je pruze.

Link to comment

Nekad sam na SBBu placao cini mi se 400din mesecno Arenu i to lepo funkcionisalo. I onda se debili pokacili i vise nije moglo. Bar 5-6 godina ne moze da se resi problem. To samo u Srbiji ima. Hoces da platis neku uslugu koja se nudi, a oni nemaju sposobnost da ti je pruze.

Nisu se pokacili, nego je Arenu kupio Telekom. Ne ocekujes valjda da se dogovore?

Link to comment

pa i nije u obostranom interesu, cenim da uprave oba kanala imaju veoma jaku želju, za koju misle da je ostvariva, da oni drugi crknu što pre u što većim mukama, pa da poharaju njihova tv prava, komentatore i hostese. pa ko duže izdrži... arena jače bije, ali sk može duže da stoji na nogama -_-

Edited by Malvo
Link to comment

Cini mi se da je Arena bila nesto nenormalno kratko na SBB-u. Mislim da sam stigao jednom da pustim pre nego sto su nestali.

 

Eventualno ako su bili u nekom paketu koji tad nisam imao.

Link to comment

U telekomu tj. areni očigledno misle da imaju veći prihod od onih koji uzmu iptv zbog arene nego što bi imali od nas koji smo na sbb-u i koji bi im dali 500 din za arena paket.

Link to comment

To i jeste ideja. Stvarno ne znam zbog cega drugog bi bilo ko izabrao Telekom umesto SBB-a

 

Valjda ce strimovi vremenom biti sve bolji pa ce arena/sk igranka biti sve besmislenija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...