Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Apsolutno bi bio upgrade, ali jasno je da se racuna na prodaju Mitrovica na kraju sezone, produzen mu je i ugovor, pa bi s tog aspekta dolazak Ercega bio neracionalan potez. Tu je kao i Tejic. Ako bi Erceg dosao onda Tejic ili Nastic ispadaju iz 12. Ja ne bih imao nista protiv da se rotiraju Erceg i Mitrovic na 4 ali uzevsi sve u obzir to mi i dalje deluje kao SF.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potpisivanje Ercega, narocito za neke ozbiljne pare na koje je navikao, pouzdan je pokazatelj da ova Zvezda jase starim dobrim koracima stare. No, boli nas kurac, opet ce da padne neki UPPR ili tako neka mucka, pa ce biti "hajde Jovo nanovo".

Link to comment

Potpisivanje Ercega, narocito za neke ozbiljne pare na koje je navikao, pouzdan je pokazatelj da ova Zvezda jase starim dobrim koracima stare. No, boli nas kurac, opet ce da padne neki UPPR ili tako neka mucka, pa ce biti "hajde Jovo nanovo".

pogotovo sto nam ne resava nijedan bitan problem.

 

no, bice da je to samo glupiranje dokonog novinara,

Link to comment

jos samo nedaru da vratimo i bog da nas vidi.

ej, manje mitrovica!

 

sad ozibljno, ocekivao sam da ne vjeruju toliko u tejica, jer bi on u trenutnom rosteru morao da igra, jer u rosteru ne postoji igrac koji moze da igra cetvorku ni spustanjem ni dizanjem visine petorke. ovo bi najvise pogodilo tejica koji bi ispao iz 12, mitrovic bi svakako igrao 20-ak minuta.

Edited by Timmi
Link to comment

Može Simon jako da odigra i na tri i na četiri, kako bi rekao Denda. Ume da skoči, da pogodi za tri, a boba mi i da izvrši specijalne odbrambene zadatke.

Sada bez zezanja, nama najviše treba 3/4, a ne pure 4.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ako bude još neko dolazio biće to trojka, a neće se prezivati Simonović ili Kešelj...bar tako ja čujem.

Thomas je dobio poziv Spursa za kamp, ali prate se još neki Ameri koji pokušavaju da upadnu u NBA.

Videćemo na turniru u Zadru kakvi smo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...