Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Pa valjda bi MW demantovao da je duvao, kad vec "nije kriv". Stavise isti dan je deaktivirao twitter. Osim ako....  :o

 

Nisam ni mislio da nije duvao i tupave varijacije na tu temu.

 

Rukovodeći se naivnim verovanjem da je ekscentrični u prilici da kadrira komesare, delegate, sudije i slično, učinila mi se mogućom ideja da bi mogao da poštedi Vilijamsa doping kontrole ili bar da pozitivni nalaz sprovede tamo gde ne sja sunce. U sportu se takve stvari rade rutinski, ali moguće da rukovodilac nikad ne bi, pa i po cenu da na krilima fer-pleja i viteštva strpa sebi nešto u džep. 

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Rukovodeći se naivnim verovanjem da je ekscentrični u prilici da kadrira komesare, delegate, sudije i slično, učinila mi se mogućom ideja da bi mogao da poštedi Vilijamsa doping kontrole ili bar da pozitivni nalaz sprovede tamo gde ne sja sunce. U sportu se takve stvari rade rutinski, ali moguće da rukovodilac nikad ne bi, pa i po cenu da na krilima fer-pleja i viteštva strpa sebi nešto u džep. 

 

:pera:

Link to comment

Nisam ni mislio da nije duvao i tupave varijacije na tu temu.

 

Rukovodeći se naivnim verovanjem da je ekscentrični u prilici da kadrira komesare, delegate, sudije i slično, učinila mi se mogućom ideja da bi mogao da poštedi Vilijamsa doping kontrole ili bar da pozitivni nalaz sprovede tamo gde ne sja sunce. U sportu se takve stvari rade rutinski, ali moguće da rukovodilac nikad ne bi, pa i po cenu da na krilima fer-pleja i viteštva strpa sebi nešto u džep. 

 

Izvini, a kako mislis da je to Covara izveo? Nije ga placao jer je unapred znao da ce Markus da produva pa ce sad da prebija u formi kazne. Da ga nije placao na vreme dunuo bi Markus odavno. Preko grane.

Link to comment

Nisam ni mislio da nije duvao i tupave varijacije na tu temu.

 

Rukovodeći se naivnim verovanjem da je ekscentrični u prilici da kadrira komesare, delegate, sudije i slično, učinila mi se mogućom ideja da bi mogao da poštedi Vilijamsa doping kontrole ili bar da pozitivni nalaz sprovede tamo gde ne sja sunce. U sportu se takve stvari rade rutinski, ali moguće da rukovodilac nikad ne bi, pa i po cenu da na krilima fer-pleja i viteštva strpa sebi nešto u džep.

+1000

najzad hrabar i realan covek se pojavio medj zvezdase

Link to comment

Aman zaman verovatno je mislio Covic u fazonu bice zasluzeno kaznjen od strane Fibe,  pa je izvadjeno iz konteksta...

sigurno 

taj sportsmen koji je prebio ljucu ili namestio tekmu juniora sa litvom

legenda nema mane

kako mu blud cita misli,ko u severnoj koreji ili sta ti je kralju?esi normalan ti?

lebe meki

Link to comment

Izvini, a kako mislis da je to Covara izveo? Nije ga placao jer je unapred znao da ce Markus da produva pa ce sad da prebija u formi kazne. Da ga nije placao na vreme dunuo bi Markus odavno. Preko grane.

Ne, nego tek ostavljam mogućnost da sve i da je Markus naprasno produvao u smiraj treće mu decenije, mi tu ekskluzivu ne bismo saznali da je recimo pre toga potpisao produženje ugovora.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

sigurno 

taj sportsmen koji je prebio ljucu ili namestio tekmu juniora sa litvom

legenda nema mane

kako mu blud cita misli,ko u severnoj koreji ili sta ti je kralju?esi normalan ti?

lebe meki

 

Zaboravio si ubistvo premijera, nemoj to da ti omakne bre, narodna predanja se jako lako zaborave :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...