Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

u suspenziju... 

btw duvac nece jos dugo biti suspendovan. Nadam se da se prica o novom ugovoru.

 

 

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 16h16 hours ago

Marcus Williams, former player of Red star, due to anti doping rule violation, will be ineligible to play games until the 30th of November!

 

 

former  :cry: 

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw duvac nece jos dugo biti suspendovan. Nadam se da se prica o novom ugovoru.

 

 

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 16h16 hours ago

Marcus Williams, former player of Red star, due to anti doping rule violation, will be ineligible to play games until the 30th of November!

 

 

former  :cry: 

 

Da, a Mekel je dosao da greje klupu kad se tata Markus vrati.

Link to comment

Nemojmo se zajebavati, meni Mekel deluje vrlo obećavajuće, ali Markus je unikat. Igrač koga bih birao uvek da gledam sve i da rezultat pati.

 

Da ne bude zabune za Mekela je izmislio prof.dr.

 

Inače, mene uopšte ne bi čudilo da Nebojša ima umočene prste u Markusov doping. Čisto sumnjam da nije mogao u najmanju ruku da zataška uzorak dat KLS komisiji ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Inače, mene uopšte ne bi čudilo da Nebojša ima umočene prste u Markusov doping. Čisto sumnjam da nije mogao u najmanju ruku da zataška uzorak dat KLS komisiji ;)

 

 

Nego, Markuse, da mi zavijemo po jednu. Slobodno zapali, imam neke veze u KLS komisiji.

Link to comment

Navukao Cova MWila da duva :Hail:

 

Bogme kralju, morace Nikodije bas da se potrudi da ovo nadmasi :D

 

A sto si sad i ti tako dosadan i uvlacis me bezveze, kada postoji dokumentovano da je Covic izjavio da ce MW biti zasluzeno kaznjen zbog narkomanije™. A kako moze da ga kazni ako ne finansijski, tj. da mu ne isplati neka dugovanja, u vidu neke premije? Stoga, ne stavljaj me u isti kontekst sa kraljevom nebulozom, koja je verovatno sala, pride.

Link to comment

Ako mu je zbog duvanja spuštena cena, a jeste, i ako postoji šansa da se vrati, ne znam šta ima da se razmišlja. Uostalom videćemo posle prva dva meseca. Ako krene po zlu, naći će Ćoki već neki porok i Mekelu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...