Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

I bez ovog primera sa zavlacenjem u cosak meni se cini da je on pasivan bez lopte, i da to nije toliko do akcija, koliko do njega. Al cak i ako akcija nalozi da odes u cosak, neprimereno je da se savijes do kolena i cekas ishod.

 

Covek je imao neljudsku minutazu na ovom turniru, aman. Ovaj izraelski trener je najveci diletant na ovom nivou kosarke koji je ikada sedeo na necijoj klupi.

 

Uostalom, sta bi ti da radi u off poziciji u akciji? Da skakuce na prsticima i mase peskirom? Mekelu ima sta da se zameri, da nema igrao bi u NBA, ali mu se svakako ne moze zameriti manjak uticaja na igru ove izraelske reprezentacije i povremeno iskljucivanje iz igre. Covek je ekstremno inteligentan igrac koji odlicno cita igru i savrseno je svestan svega sto se desava na terenu.

Link to comment

Covek je imao neljudsku minutazu na ovom turniru, aman. Ovaj izraelski trener je najveci diletant na ovom nivou kosarke koji je ikada sedeo na necijoj klupi.

 

Uostalom, sta bi ti da radi u off poziciji u akciji? Da skakuce na prsticima i mase peskirom? Mekelu ima sta da se zameri, da nema igrao bi u NBA, ali mu se svakako ne moze zameriti manjak uticaja na igru ove izraelske reprezentacije i povremeno iskljucivanje iz igre. Covek je ekstremno inteligentan igrac koji odlicno cita igru i savrseno je svestan svega sto se desava na terenu.

 

Cak i kada nije akcija za nekog igraca, taj kretanjama moze svog coveka da odvuce, a ovako Mekelov covek moze slobodno da se angazuje na drugim poslovima posto se njegov covek (Mekel) zakopao u mestu dajuci do znanja da ne planira da ucestvuje u ofanzivnoj akciji svog tima ni na koji nacin. Uostalom, videcemo. Ne mogu ni ja bas da kazem da sam dovoljno puta gledao Mekela da bih nesto eksplicitno mogao da tvrdim. Nadajmo se da je ovo sto sam naveo stvar izraelskog dunstera, a ne nekog Mekelovog generalnog stava.

Link to comment

Cak i kada nije akcija za nekog igraca, taj kretanjama moze svog coveka da odvuce, a ovako Mekelov covek moze slobodno da se angazuje na drugim poslovima posto se njegov covek (Mekel) zakopao u mestu dajuci do znanja da ne planira da ucestvuje u ofanzivnoj akciji svog tima ni na koji nacin. Uostalom, videcemo. Ne mogu ni ja bas da kazem da sam dovoljno puta gledao Mekela da bih nesto eksplicitno mogao da tvrdim. Nadajmo se da je ovo sto sam naveo stvar izraelskog dunstera, a ne nekog Mekelovog generalnog stava.

 

Nikodije, ostavio si mnogo postova na kosarci, stvarno nije u redu da pises ovakve stvari. Da, odvukao je svog igraca na sasvim suprotnu stranu terena, to mu je posao u tim akcijama. Kad se prvi put igrac koji ga je cuvao "angazovao na drugim poslovima" Mekel je sprzio otvorenu trojku iz coska i tako italijanskoj odbrani stavio do.znanja da njegovo stavljanje do znanja da nece ucestvovati u napadu postoji samo na PPP.

Link to comment

nego, jovic nosi blazicevu 11, thompson zirbesovu 33, koju se ranije nosio schilb. sofo uzeo bobijevu 13, guduric jenkinsovu 22, kalinic ranije uzeo simonovicevu 12, tejic raskovu 15. jos da mekel uzme marcusovu trojku. kao da imaju ogranicen broj brojeva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...