Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ovo bas izgledalo predobro,previse su nam ofanzivnih skokova pokupili,lagano probijali,sve v reme stizali lagano,Luka mi je nekako nedorecen,dace bog da su ovo jos uvek pripreme,i da cemo skroz drugacije izgledati sa Mekelom i Maikom,normalno i kad se malo klinci opuste i proigraju

Link to comment

Je l to večeras Sofo 7/7 iz igre? Kapiram da bi u ABA, kad bi ga forsirali, imao procenat šuta > 80%.

 

Unosio, raznosio i tako to, ima vise kilograma misica nego kompletan roster Mege.

 

Inace smo u losem delu pripremnog perioda za igranje utakmica, igraci su bukvalno lipsavali na terenu posle par sprintova. Radonjic se ponovo ekstra glupirao sa minutazom klinaca, ne racunajuci Rebica koji je potegao jer se Svilojko opet povredio jedino je Guduric nesto malo odigrao. Branili smo se k'o medjedi, napravili smo jedno gazilion faulova i usput se cudom cudili kako igraci Mege lete na sve strane posle kontakata.

Link to comment

jel igrao guduric veceras?

 

Igrao, al cini se da se nece naigrati kad krene sezona. I ranije je bilo nekih prica da ga Radonja ne mirise, a sinoc, kada ga je zamenio vec u prvom minutu, postalo je jasno da ta prica nije bez osnova. U prvom minutu igrac se menja samo ako ima katastrofalno los prilaz utakmici, jer nemoguce je  u prvom minutu trening utakmice napraviti toliku kolicinu gresaka, da bi to samo po sebi zavredilo izmenu. Davidovac je igrao poslednjih 20 sekundi, pa je sada izvesno da ce njih dvojica, zajedno sa Simanicem, ciniti osovinu™ ekipe iza klupe, a da ce se dovesti jos jedan igrac.

 

U Mekelu smo dobili dobrog igraca, nema dileme, al meni se, recimo, juce protiv Italije nije dopalo njegovo kretanje bez lopte. U par navrata se sakrio u cosak, stavio ruke na kolena, i tako smrdeo™, dok su se ostala cetvorica mucila da smisle nesto.

Link to comment

Igrao, al cini se da se nece naigrati kad krene sezona. I ranije je bilo nekih prica da ga Radonja ne mirise, a sinoc, kada ga je zamenio vec u prvom minutu, postalo je jasno da ta prica nije bez osnova. U prvom minutu igrac se menja samo ako ima katastrofalno los prilaz utakmici, jer nemoguce je  u prvom minutu trening utakmice napraviti toliku kolicinu gresaka, da bi to samo po sebi zavredilo izmenu. Davidovac je igrao poslednjih 20 sekundi, pa je sada izvesno da ce njih dvojica, zajedno sa Simanicem, ciniti osovinu™ ekipe iza klupe, a da ce se dovesti jos jedan igrac.

 

U Mekelu smo dobili dobrog igraca, nema dileme, al meni se, recimo, juce protiv Italije nije dopalo njegovo kretanje bez lopte. U par navrata se sakrio u cosak, stavio ruke na kolena, i tako smrdeo™, dok su se ostala cetvorica mucila da smisle nesto.

 

Za Gudurica sam i ja mislio isto dok u drugom poluvremenu nije napravio jedan prodor posle kojeg je Radonjic usao pet metara u teren da mu aplaudira iako mu je izbijena lopta u prodoru. Ta izmena posle 50 sekundi ce pre biti da ga Radonjara posebno mustra jer ima velika ocekivanja od njega. Rade to treneri.

 

Ovo za Mekela je lupetanje. Izrael ima akciju sa ciscenjem strane za Ohajona i Kaspija da igraju dva na dva i posao Mekela u toj akciji je da prenese loptu i zavuce se u suprotni cosak.

Link to comment

Za Gudurica sam i ja mislio isto dok u drugom poluvremenu nije napravio jedan prodor posle kojeg je Radonjic usao pet metara u teren da mu aplaudira iako mu je izbijena lopta u prodoru. Ta izmena posle 50 sekundi ce pre biti da ga Radonjara posebno mustra jer ima velika ocekivanja od njega. Rade to treneri.

 

Ovo za Mekela je lupetanje. Izrael ima akciju sa ciscenjem strane za Ohajona i Kaspija da igraju dva na dva i posao Mekela u toj akciji je da prenese loptu i zavuce se u suprotni cosak.

 

I bez ovog primera sa zavlacenjem u cosak meni se cini da je on pasivan bez lopte, i da to nije toliko do akcija, koliko do njega. Al cak i ako akcija nalozi da odes u cosak, neprimereno je da se savijes do kolena i cekas ishod.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...