Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

borisa pristojno izgledao, radonja mu daje da uzima dosta suteva ocigledno. nisu bas ulazili, ali se vidi da mogu da ulaze. 

 

rebic lupio tepicu rampu na ulazu. tompson je odlican igrac.

Edited by Joe D
Link to comment

Par bold projectionsa na osnovu 15 minuta odgledane košarke (pa da vidimo šta će biti od toga):

 

- Thompson će biti prvi strelac i, verovatno, najbolji igrač tima. Osim što je dobar, deluje mi da je fino motivisan;

- Dangubić će imati bolju sezonu od prošle. Deluje odlučnije i sa više samopouzdanja;

- Mitrovićev govor tela ne obećava. Babstvo je podigao na još viši nivo. Skeptičan sam;

- Za Sofoa se ne brinem. Imaće on svoje momente kad najbolji centri u Evropi izgledaju smešno pored njega. Doduše, Radonja bi mogao da promeni način na koji brani 2 na 2, kao i da ga koristi u kraćim stintovima. Nema vajde od Sofa nakon 4-5 minuta košarke, a Radonja ga koristi po 8-9;

- Nastić je tačno ono što sam očekivao. Fino pojačanje, školovan američki igrač, tu nema greške. Limitiran je, jbg.

- Nijedan od mladaca (95 i naviše) neće imati breakthrough sezonu;

. Kao posledica prethodnog, dovešćemo još jednog igrača (3/4).

Link to comment

Iskustvo iz prosle sezone nas uci da ne zakljucujemo prerano o igrackom kadru, pogotovo negativno.

Ako grobari pocnu da dovode ozbiljne igrace, ocekujem jos jedno pojacanje i bajbaj Jaka

Link to comment

Bio na derbiju nisam gledao, ali me od svega najviše smorilo to što ćemo igrati sa Megom u finalu. Kao da nije dosta tih 6+ mečeva u sezoni kojih igramo sa njima, nego moramo i u pripremnom periodu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...