Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Iz ove perspektive teško. Da su spucali lovu kojom sad merkaju krilo na upgrade Mekela i Tomopsona, ne bi bilo teško uopšte. Mada mi malo neozbiljno zvuči da ovo iz citata nisu odlučili pre nego što su i prvi YT pogledali.

 

Po meni ne treba nikog više dovoditi. Ima sasvim dovoljno igrača. Ako već mora nek ostane Jaka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

voleo bih da jaka ode po cenu da nikog ne dovode. pre bih guduri dao taj deo jakinih minuta ali kapiram da nasi ako vec merkaju krilo, merkace ga od jakine love. 

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet ce ove godine u ABA ligi da ostane ista ekipa da se krlja za PO sa izuzetkom KKP,normalno ako se nesto drasticno ne promeni(citaj ozbiljna kolicina para),mozda ne bi bila losa ova koncepcija da se udje u projekat razigravanja mladih igraca,pa da se vidi dali moze nesto ozbiljno da bude od njih,samo da ne popusimo za EL,kod domace lige vec ne bi trebalo da bude problema.

Link to comment

Ja sam njega dozivljavao kao 3&D igraca, izgleda dosta kompletnije od toga. Samo se nadam da ce imati dobre procente za 3 u EL, Djenku smo cekali celu prvu fazu.

 

Gle, za ove igra 1 Hristo Nikolov :D

Edited by Calavera
Link to comment

dobar je, samo tesko da je skorer s poenima u rukama. zato sofo umire nakon jednog sprinta. zanimljivo da s njim na terenu pick branimo s iskakanjem. nastic izgleda pristojno, vjerovatno malo mekano za evroligu.

Link to comment

dobar je, samo tesko da je skorer s poenima u rukama. zato sofo umire nakon jednog sprinta. zanimljivo da s njim na terenu pick branimo s iskakanjem. nastic izgleda pristojno, vjerovatno malo mekano za evroligu.

 

Nastic je nama treci centar u predstojecoj sezoni, ne verujem da iko od njega ocekuje odmah Bog zna kakav doprinos u Evroligi. Ono sto je dobro je sto izgleda da ce biti tata za boraniju u ABA ligi gde vecina ekipa nema nista bolje centre od ovih Rumuna, taman da stice samopouzdanje i u drugoj godini ugovora nam pomogne da ne moramo opet da jurimo dva stranca na petici. Ta kupovina nam se moze pokazati kao vrlo znacajna, igraci koji prodju selekciju u SAD su po pravilu skolovani i pismeni igraci a Radonjic ume da radi sa visokim igracima kad je kvalitetan materijal u pitanju. Ne bi me zacudilo ni da produzimo ugovor sa Cirbesom, on se covek primio na Beograd i Srbiju vise nego sto bi bio da je rodjen ovde. :s_c:

Link to comment

svesni su, ali mora klub unutra da odluci jel ovo sezona u kojoj se juri rezultat u EL ili se prave neki igraci na pozicijama 2 i 3 jer ta dva tesko idu zajedno.

 

Ja ovde ne bih imao dilemu posto vec imamo tri iskusna igraca na pozicijama 2 i 3, dakle treba napraviti™ samo jednog (a da rezultat ne pati previse), a to valjda nije nemoguca misija.

Edited by Nikodije
Link to comment

iz utakmice s temisvarom je jasno da se guduric i davidovac nece naigrati i da je rebic siguran za 12. ako blazic ode, ostaje jedno mjesto cisto da mase peskirom. dok se zirbes ne vrati vjerovatno ce simanic dobiti mjesto u 12.  inace, guduric je izgledao uzasno u svom minutu na terenu. ionako nema nikakav upside :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...