Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Košarkaši Crvene zvezde Telekom zabeležili su i drugu pobedu u sklopu priprema za novu sezonu. Posle trijumfa nad rumunskim prvoligašem ekipom U-Banka (67:65), izabranici trenera Dejana Radonjića su ovog puta kao gosti savladali Temišvar sa 71:58 (20:14, 20:12, 18:20, 13:12) .

Strelci za crveno-bele u ovom meču bili su: Rebić 12, Dangubić 7, Gudurić 2, Jović 11, Lazić 4, Skorcanitis 3, Apić 4, Tejić 3 (7 skokova), Nastić 12 (11 skokova), Simanić 7, Tompson 6, Davidovac, Radanov.

Meč u dvorani u Temišvaru pratilo je hiljadu  gledalaca.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne Rebari nego Joviću. Mada su sličan tip igrača, nisu baš komlpementarni

 

Lepo je što ste optimisti i što tražite tračke pozitivnih stvari u ovome, ali realno Mekel je vrlo zabrinjavajuć za sada. Drven u napadu, bez kreacije  i bez šuta. Ne znam kakvu mađiju Dejo planira ovde da izvede

Edited by levi
Link to comment

Malo je rano prognozirati, niko od nas nije video ni sekund zvezde ovof leta, a realno ce se videti kakvi smo pocetkom oktobra kad budu igrali i mekel i cirbes.

treba biti svestan da su male, jako male sanse da nam se ponovi prosla sezona, i da necemo skoro gledati onakav tim.

Link to comment

svesni su, ali mora klub unutra da odluci jel ovo sezona u kojoj se juri rezultat u EL ili se prave neki igraci na pozicijama 2 i 3 jer ta dva tesko idu zajedno.

Link to comment

Koliko sam mogao da vidim iz par ovih klipova,mada trebaa uzeti u obzir i kvalitet Rumunskih centara,sasvim solidna ledjna tehnika Nastica,mozda ce i Teja pokupiti nesto od njega.

Link to comment

svesni su, ali mora klub unutra da odluci jel ovo sezona u kojoj se juri rezultat u EL ili se prave neki igraci na pozicijama 2 i 3 jer ta dva tesko idu zajedno.

Iz ove perspektive teško. Da su spucali lovu kojom sad merkaju krilo na upgrade Mekela i Tomopsona, ne bi bilo teško uopšte. Mada mi malo neozbiljno zvuči da ovo iz citata nisu odlučili pre nego što su i prvi YT pogledali.

 

Po meni ne treba nikog više dovoditi. Ima sasvim dovoljno igrača. Ako već mora nek ostane Jaka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...