Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ono što sam ja čuo je da je Davidovac izgledao odlično.

 

edit. Thompson igrao svega par minuta.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osljare Rumuni, evo kompletne liste strelaca:

 

 

Najefikasniji u trijumfu crveno belih bili Branko Lazić i Sofoklis Skorcaniti sa po 11 poena, dok je dvocifren košgeterski učinak još imao i Nikola Rebić, 10 poena. Stefan Jović i Boriša Simanić su ubacili po 9, kapiten Luka Mitrović je postigao 7, a Nastić i Davdovac nanizali su po pet poena. U listu strelaca nisu se upisali Tompson, Lazarević i Radanov.

 

Gudure nije bilo, neka laksa povreda. Tejara isto nije igrao, a opravdano odsutni bejahu i Mekel, Danguba i Maik. 

 

Bonus:

 

55e8aa2fcafe4_bts8959_headline.JPG

Edited by Calavera
Link to comment

Naslovna strana Blica za danas:

Vilijams se vraca ?

Poslednjih mesec dana ubeđujem ortaka da očekujem da klub odradi neki deal sa njim. Apsolutno sam svestan da u ovom trenutku i pod ovakvim okolnostima to nema nikakvog smisla, ali eto, prosto imam neko ubeđenje da će se to desiti.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

o tome sam pre neki dan razmisljao :) ako se provucemo u top 16 bio bi odlicno pojacanje.

od kad njemu pocinje teci kazna?

 

@segundo

 

dakle nisam jedini :)

Edited by pbg12345
Link to comment

o tome sam pre neki dan razmisljao :) ako se provucemo u top 16 bio bi odlicno pojacanje.

od kad njemu pocinje teci kazna?

 

@segundo

 

dakle nisam jedini :)

[emoji4]

Stvar je verovatno samo navijačke prirode. Ali treba biti realan, te zaista iz ove perspektive mislim da nema poente. Tek što je potpisan plej koji ima istu poziciju koju je imao i sam Will pre tačno god dana. Ukoliko bi u pitanju bila doselekcija rostera, u ovom momentu se takođe ne može znati na kojim pozicijama bi to bilo potrebno.

 

Al' da bi izgledalo dojajno, izgledalo bi. [emoji4]

 

P. S. I odakle pare?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

pa vilijams bi u tom slucaju dosao kao zamena za blazica. jesmo se zalili da nemamo sutera? jesmo. jesmo se zalili da nema ko da kreira? jesmo. u tom smislu idealno resenje :)

naravn da od toga nema nista, ali ljudski se nadati.

 

 

 

na stranu vilijams, ja sam ubedjen da radonjic nece u sezonu uci sa samo dva pleja u situaciji kad u ekipi nema kombo beka i sa jovicevom sklonosti povredjivanju. tako da po meni rebic iako su ga skoro svi otpisali skoro sigurno ostaje u ekipi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...