Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Mekel je bolji šuter od Markovića, o čemu najbolje govore procenti penala. Doduše, to stvarno i nije teško. Druga je stvar što Mekel ima jako spor izbačaj i treba mu večnost da se namesti i šutne. Totalno old school igrač.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stefan markovic je bio ocigledna stara dobra hiperbola. Ne pamtim da sam vidio ruzniji sut od mekelovog.

 

Ocigledno dejo™ planira da igra na 0-0 pa sta ubode iz kontranapada i prekida :fantom:

Edited by Timmi
Link to comment

ako jaka ode, dovesce jos jednog igraca spolja.

 

Jaka ide 99 odsto, a možda se dovede još jedan 3na4 igrač, pre svega zbog skoka, koji definitivno gubimo odlaskom bobija i kaline.

Kažu da Jović izgleda baš dobro u ovih par nedelja (da ne ureknem...) a da i Rebić pokazuje čvrstinu i zreliju igru.

Sutra stiže Tompson, a po svemu sudeći za koji dan i Danguba, te ćemo u najvažniji deo priprema i tekme ući sa svim igračima, sem Mekelom i Cirbesom, ali oni ionako nisu upitni.

Link to comment

Ja ne znam sta Rebic pokazuje ali ako Guduric ne bude u 12 FMP treba ugasiti.

Taman za taj trosak mozemo imati jos jednog dobrog igraca vise svake godine.

Link to comment

Mekel, Jović, Lazić, Gudurić, Blažić, Tompson, Dangubić, Mitrović, Tejić, Sofo, Cirbes, Nastić. Plus Rebić, Radanov...

Ako ode Blažić, ostaje prostor za tog što bi pokrio 3-4...

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ovlas gledano bilo bi mi zao da ode Jaka,ali mislim da je usao u neki kontraproduktivni mod, i da ga ta njegova prevelika zelja i emocije pogotovo protiv KKP inhibira,umesto da ga stimulise i za njega samoga bi bilo bolje da ode negde gde nece da se vuku neki repovi,da decko pokida i da nadje sebe,mene licno je kupio zanavek.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...