Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Danas su pripadnici BIA svratili u (bar) jedan sportski centar u BGu i obavestili zaposlene da moraju da pregledaju torbe ljudi koje dolaze jer postoji opasnost da Sirijci izvedu teroristicki napad na mestima okupljanja kao sto su bazeni.

 

Sigurno da u medju tim ljudima ima i takvih. Jbg, jednostavno je nemoguce da ih nema uopste. Ono sto mislim da nece raditi je da sami sebi miniraju "prugu" kojom treba da prodju. Jer...onog momenta kad bi neko izvrsio takav napad u Srbiji to bi ujedno bio i kraj prelaska preko Srbije.A verovatno i preko nekih drugih zemalja.

Link to comment

Sigurno da u medju tim ljudima ima i takvih. Jbg, jednostavno je nemoguce da ih nema uopste. Ono sto mislim da nece raditi je da sami sebi miniraju "prugu" kojom treba da prodju. Jer...onog momenta kad bi neko izvrsio takav napad u Srbiji to bi ujedno bio i kraj prelaska preko Srbije.A verovatno i preko nekih drugih zemalja.

 

Cekaj malo..taj koji bi to uradio spada u grupu "Svira mi paja za sve ostale". Sanse nema da bi to uradio neki dusebriznik.

 

Nezgodna tema za pricu...pu pu pu, pomeram se s mesta.

Link to comment

Cekaj malo..taj koji bi to uradio spada u grupu "Svira mi paja za sve ostale". Sanse nema da bi to uradio neki dusebriznik.

 

 

 

pitanje je da li mu svira paja za sve ostale, jer ako nema tih ostalih i "njegovima" je neuporedivo teze da prodju. 

Link to comment

Sigurno da u medju tim ljudima ima i takvih. Jbg, jednostavno je nemoguce da ih nema uopste. Ono sto mislim da nece raditi je da sami sebi miniraju "prugu" kojom treba da prodju. Jer...onog momenta kad bi neko izvrsio takav napad u Srbiji to bi ujedno bio i kraj prelaska preko Srbije.A verovatno i preko nekih drugih zemalja.

 

Čak i da pretpostavimo da ima takvih (a teza je vrlo nategnuta), BIA koja dolazi na bazen i zbunjenom osoblju uredno i u detalje objašnjava zašto moraju da uvedu posebne mere (zato što Sirijci možda izvedu napad, pazi, ne teroristi, ne ubačene samoubice ID, nego S-i-r-i-j-c-i onako generalno) sasvim jasno ukazuje da je krenula kampanja zastrašivanja naroda i generalne mržnje prema migrantima. Zašto je ta mržnja potrebna, možemo da nagađamo ali svakako će neki horor biti u pitanju.

Edited by beowl
Link to comment

Čak i da pretpostavimo da ima takvih (a teza je vrlo nategnuta), BIA koja dolazi na bazen i zbunjenim građanima uredno i u detalje objašnjava zašto je tu (zato što Sirijci možda izvedu napad, pazi, ne teroristi, ne ubačene samoubice ID, nego S-i-r-i-j-c-i onako generalno) sasvim jasno ukazuje da je krenula kampanja zastrašivanja naroda i generalne mržnje prema migrantima. Zašto je ta mržnja potrebna, možemo da nagađamo ali svakako će neki horor biti u pitanju.

1. Treba nam neprijatelj

2. Rekla Angela

3. Ugledamo se na Orbana & CO

 

Zaokružiti tačne odgovore

Link to comment

Mislim da nije kampanja prema azilantima nego se diže atmosfera straha iz unutrašnjih razloga.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

znaci nema realne opasnosti od islamisticke stoke koja koristi ovo ludilo sa izbeglicama?

IMa, ali se to ne rešava tako, da BIA ide okolo i viče "Crnci, čuvajte se crnaca..."

Link to comment

znaci nema realne opasnosti od islamisticke stoke koja koristi ovo ludilo sa izbeglicama?

 

Ima je taman onoliko koliko je ima u Grčkoj, Makedoniji i Mađarskoj. Ako njihove tajne službe tamo idu po bazenima i upozoravaju na moguće terorističke napade Sirijaca, onda OK.

 

Jedini do sada zabeleženi napadi infiltriranih terorista desili su se u Turskoj.

Edited by beowl
Link to comment

Ima je taman onoliko koliko je ima u Grčkoj, Makedoniji i Mađarskoj. Ako njihove tajne službe tamo idu po bazenima i upozoravaju na moguće terorističke napade Sirijaca, onda OK.

 

Jedini do sada zabeleženi napadi infiltriranih terorista desili su se u Turskoj.

 

mislim da je rano za infiltrirani teror u zapadnoj evropi ali na zalost, sanse su velike. informativne sluzbe na zapdau konstantno upozoravaju na pretnju od "slepih putnika" zasto bi bilo drugacije u srbiji?

Link to comment

IMa, ali se to ne rešava tako, da BIA ide okolo i viče "Crnci, čuvajte se crnaca..."

srbi kao i ostali iz regiona su generalno rasisti, tako da nema potrebe za tom vrstom treninga. nego, odakle vam da bia kao gestapo hoda i siri rasizam?

Link to comment

Ma dobro, to ce ti se odmah naci oni koji ce "objasniti" da...lako je to, i oni su muslimani. Rec je o sledecem. Izgleda da su, linijom manjeg (politickog) otpora politicari u severnim i severozapadnim evropskim zemljama "objasnili" svom elektoratu da je u XXI veku, sa svim mogucim transportima i medijima i komunikacijama, sasvim odrzivo da zauvek ovaj deo kontinenta ima plate 2500-3000 evra,  da tik oko njih bude ostatak Evrope sa tri puta manjim primanjima i solidnom nezaposlenoscu, a oko ovih more potpuno unakazenih zemalja. I to funkcionise besprekorno. Al zamalo. 

 

+1000

 

Biće jebeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...