Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Lepo ja rekoh kolegama pre neki dan - ne podrzavam ruski ekspanzionizam nigde, osim u jednom svakom pravcu  :fantom:

E sad sam ga opravio

Link to comment

Zapadnom... :D

 

you of all people znas dobro sta sam mislio  ^_^

 

seriously though, jbt, emigracija im je (bila jedna od vaznih stavki koja im je) spasila ekonomiju. ovo je odvratno

Link to comment

izgleda da tamo ne umeju da cene kari pilav i deep fried chicken wings.

 

a ni grcke bailoute. Kad treba da se radi po Parizima, Londonima i Berlinima bez radne dozvole i kad treba NATO i EU da te brani to je super. Kad treba uraditi nesto u zajednicku korist - sipak . More...

Link to comment

 

Na granici između Srbije i Mađarske danas popodne u Tisi se utopio imigrant koji je ušao na teritoriju Mađarske.

Kad ga je pogranična policija Mađarske uočila, krenula je za njim, a on je nemajući kuda uskočio u Tisu.

Iznemogao i iscrpljen nije imao snage da dopliva do srpske obale i utopio se naočigled mađarskih graničara, koji su nepomično stajali na obali i gledali kako se imigrant davi.

iz blica

Link to comment

Jeste jezivo, ali ovi detalji da su mađarski graničari "nepomično stajali na obali i gledali kako se imigrant davi" mi deluje kao rutinsko Blicovo obogaćivanje teksta koji se teško može proveriti.

Link to comment

Jeste jezivo, ali ovi detalji da su mađarski graničari "nepomično stajali na obali i gledali kako se imigrant davi" mi deluje kao rutinsko Blicovo obogaćivanje teksta koji se teško može proveriti.

U pravu si. 

Link to comment

ne morate više da strahujete nad sudbinom sirijskih izbeglica jer je austrija naručila dodatnih sedamsto kontejnera za smeštaj migranata

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...