Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

2AA2294000000578-0-image-a-1_14371616329

2AA22A5600000578-0-image-a-2_14371619543

2AA22AC500000578-0-image-a-4_14371620583

2AA22AD600000578-0-image-a-3_14371619835

Gevgelija,ovih dana...

Next stop,Presevo.

 

dizaster vejting tu hepen...

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:

 

Jel neko prati sta se desava u MK oni kao da kuliraju ovo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Užas... Napisao sam pre nekoliko dana, slušao sam razgovor otpravnika vozova na predaji smene: železnica je uvela noćni voz Preševo-Subotica, otpravnici vozova ga zovu azil ekspres. Kažu da prazna kompozicija odlazi na jug, a krcata ide na sever...

Link to comment

jbt...sta raditi sa ovim ljudima, jbt

ako Liban može da prihvati onoliki broj izbeglica (25% od ukupnog broja stanovnika - neverovatna brojka), ne vidim kako i zbog čega Srbija nije u stanju da im pruži dostojanstven transfer kroz svoju teritoriju. 

 

A šta dalje..... jebiga, u Evropi su na vlasti uglavnom desničari. Neki grade zidove, neki se deci useravaju u facu dok plaču zbog deportacije koja im sledi. To je sve deo istog paketa.

Link to comment

ako Liban može da prihvati onoliki broj izbeglica (25% od ukupnog broja stanovnika - neverovatna brojka), ne vidim kako i zbog čega Srbija nije u stanju da im pruži dostojanstven transfer kroz svoju teritoriju. 

 

A šta dalje..... jebiga, u Evropi su na vlasti uglavnom desničari. Neki grade zidove, neki se deci useravaju u facu dok plaču zbog deportacije koja im sledi. To je sve deo istog paketa.

 

ma ne bi bio problem, bar s moje tacke gledista, da su oni dosli i odlucili (bar jedan dobar deo) da zive u Srbiji. Ali ovoliki broj ljudi na "proputovanju" za negde gde nemaju nikakvu nameru da ih prime je...ne znam

Link to comment

Podseca malo na slike sa albanskim imigrantima zimus. Kapiram da su njih sve vratili, ali ove objektivno nemaju gde. Jedino da ih izdeportuju od Srbije preko Grcke do Turske, i naprave nesto kao gvozdenu zavesu.

Link to comment

^^da dignu "gvozdenu zavesu" preko sopstvenih clanova? Mislim Rumunija, Bugarska i Grcka su isto SEE

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...