Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

U Germaniji ce bese izbori uskoro, sto znaci da nema zajebavanja sa glasovima. Tvrdo prolazi i Endzi igra tvrdo. Mozda je izgubila kao ljudska figura, kao politicar je verovatno dobila.

Link to comment

U Germaniji ce bese izbori uskoro, sto znaci da nema zajebavanja sa glasovima. Tvrdo prolazi i Endzi igra tvrdo. Mozda je izgubila kao ljudska figura, kao politicar je verovatno dobila.

 

+1

tvrda vremena dolaze, ovo je samo pocetak.

Link to comment

+1

tvrda vremena dolaze, ovo je samo pocetak.

 

šta misliš da li bi Otečeni proglasio nedelju žalosti da je balinče raznelo babu dinamitom u direktnom prenosu :fantom:

Link to comment

+1

tvrda vremena dolaze, ovo je samo pocetak.

Dodvoravanje birackom telu. Diktatura fokus grupa. Plain idiocracy meets dystopic corporatocracy.

 

Sve vise ne vidim sta je to sto ovu i ovakvu demokratiju cini boljom od ostalih sistema vladavine. Svet je u zestokom kurcu.

Link to comment

U Germaniji ce bese izbori uskoro, sto znaci da nema zajebavanja sa glasovima. Tvrdo prolazi i Endzi igra tvrdo. Mozda je izgubila kao ljudska figura, kao politicar je verovatno dobila.

To sve je mogla da izdeklamuje na nekom partijskom skupu ili u TV debati, ako već mora tvrdo. Mislim da joj niko nije tražio da se direktno, lično i personalno userava u život detetu koje je već svakojaka zla preturilo preko glave.

Link to comment

To sve je mogla da izdeklamuje na nekom partijskom skupu ili u TV debati, ako već mora tvrdo. Mislim da joj niko nije tražio da se direktno, lično i personalno userava u život detetu koje je već svakojaka zla preturilo preko glave.

 

Aj probaj da u glavi premeris ucinkovitost treskanja za govornicom..i direktnog useravanja u zivot nekog ilegalca, makar to bila i devojcica. 

 

Vole nemci one koji se treskaju za govornicom..ali ovo garant nosi tri bambija.

Link to comment

Daj da to pukne više, da se kapital razlije globalno pa da vidimo šta bi bilo.

 

ajde za početak da ti meni daš hiljadu evra pa da vidimo šta će da bude i oćeš ostati veran ideji :fantom:

Link to comment

ajde za početak da ti meni daš hiljadu evra pa da vidimo šta će da bude i oćeš ostati veran ideji :fantom:

 

Daću ti ih kad se razlije kapital. Sada nemam.

Link to comment

A jeste videli danas u prilogu na tv.

Ograda je par metara UNUTAR mađarske. Dakle oni kad dođu do ograde već su u mađarskoj!?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

To je od početka bilo jasno. Ali, ograda je opet ograda. Ne verujem da će ih čekati otvorenih ruku kada stupe na tih dva i po metra Mađarske teritorije, pre da će ignorisati zahtev za azil iz te teritorije. Opet, ignorisanje bi značilo da će azilanti da pređu preko/ispod/kroz ogradu.

 

Meni ograda pre svega deluje kao populizam i kao sredstvo za zastrašivanje azilanata da bi ovi, bar u nekom procentu, krenuli za Hrvatsku ili Rumuniju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...