Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

sa migrantima koji uđu iz rumunije ili rvatske mađari nemaju problem, te izbeglice će švabe vratiti u rum. ili cro. jer su one iz tih zemalja ušle u fortress europe

Link to comment

predlazem pojacan uvoz civikcangli™ u suboticu.  :fantom:

 

severnobačka paravojna formacija divji nerist već ima dva katapulta u svom arsenalu poslužiće svrsi  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

čovek koji zna svoj posao :fantom:
 

 

"Verujte mi, imam ja 1.500 problema koji se odnose na Suboticu, a ne da se bavim ogradom u Mađarskoj. Treba da rešavam ovde probleme građana Subotice i našeg grada, a ne da se bavim državnim temama", prokomentarisao je kratko gradonačelnik Subotice Jene Maglai.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bJGkt3BaHJQ

Edited by Hella
Link to comment

ne znam jel zid daje rezultata i pre nego je sagradjen, da li je do veceg priliva migranata ili me samo vara utisak, ali deluje mi da je tih ljudi sve vise u beogradu.

inace, ako vam se neko od njih obrati sa "mister munjon" ne dajte se zbuniti kao ja, verovatno samo traze gde da podignu novac putem western uniona :D

Link to comment

Ovo može i na mediji kod nas.

U tekstu ne piše nigde šta znače grafiti, nema ni slika grafita.

Odgovor se dobije tek kad se klikne na link 24h.

Link to comment

ali komentari :isuse::frust:

 

uzese na nam sva mesta za sedenje po vozovima  :cry:

 

ali ozbiljno, nivo mrznje prema tim ljudima u komentarima od blica do guardiana ili independenta je bas porazavajuc. 

Link to comment

 

 

Svi u dzepu najnoviji androdi telefon.Svi obrijani,sredjeni,sa velikim rancevima kao da su krenuli na izlet i na kampovanje.Niko ne uredan.Jedan od njih me nudi Malborom cigaretama.

 

kakva govna!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...