Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

kaze mi poznanica da madjarski policajci kad uhvate migrante, sve ih posedaju pola metra od puta, tako da kad je mrak uopste ih ne mozes uociti.

Link to comment

Dva puta sam prosao kroz Presevo u cetiri dana. 

 

Oba puta sam video kolone migranata koji hodaju ivicom puta

jer si im podelio flajere za restoran u savamali?

Link to comment

Lepa stranica, puna saljenja.

 

A zapanjujuce je da Miralem ima stida i srama da pominje taj restoran, posle svega sto je iskonfabulirao o tome, od hipstera koji jedu masni biryani pirinac,do toga da je Savamala elitni kraj grada  :cry:

Link to comment

Biće triatlon kad se dohvate bicikla

 

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1435972492.393970.jpg

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1435972473.852561.jpg

Edited by jms_uk
Link to comment

Biće triatlon kad se dohvate kalasnjikova i minobacaca

 

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

 

opravio da odgovara cinjenicama

 

 

 

jer si im podelio flajere za restoran u savamali?

 

:lolol:

 

a jos da ih je odveo na onaj skup na planini pa da zapevaju i zaigraju, multikulturalnost u najboljem izdanju

Edited by Pontijak
Link to comment

 

 

A zapanjujuce je da Miralem ima stida i srama da pominje taj restoran, posle svega sto je iskonfabulirao o tome, od hipstera koji jedu masni biryani pirinac,do toga da je Savamala elitni kraj grada  :cry:

cela recenica ti nema nikakvog smisla.

Link to comment

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-33421093

 

 

Hungary's parliament has passed new legislation tightening asylum rules, and backed plans to erect a border fence to keep out migrants.

The new law allows the detention of migrants in temporary camps, the speeding up of asylum assessments and limiting the possibility for appeal.

The move was criticised by the UN and human rights groups.

Hungary has seen a rise in the number of migrants and asylum seekers in 2015, most of them entering from Serbia.

Link to comment

Pastor kod Trninićke na b92. Au, pa ja nisam znao da je on ovakav debil. A i ona se nije proslavila. Zid je dobar jer elementarna logika nalaže "da kuda se ne može proći, tuda se ne ide". U tom smislu zid će pomoći i Srbije. Ne idu na Hrvatsku jer ne mogu preko Dunava. On nije glasnogovornik mađarske vlade ali je podržao zid iz gore razloga. Veći je problem na makedonsko-srpskoj granici gde treba obratiti pažnju da prelaze granicu pazi sad "samo migranti a ne oni koji tragaju za boljim životom" 

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...