Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Pa i Britanija je imala svoje plumbere pa su im opet došli Poljaci, oborili cenu rada, bla bla. To što ti (ja, neko treći) ne uviđa potrebu za x uslugom po y ceni (ili potpuno novoj usluzi/proizvodu) ne znači da će tako i ostati i da su stvari zakucane u mestu.

 

Naravno da se minimalac može smanjivati, na ovaj ili onaj način, voljno ili nevoljno, u sklopu šire race to the bottom, pa nismo to jednom mogli gledati. 

 

da li imas neki link koji bi potvrdio sa su oborili cenu?

Link to comment

kaze vucic danas, da su mu madjari rekli da ce u narednoj godini 2 miliona migranata krenuti ka zapadnoj evropi a 1,9 putem kroz srbiju.

i da ovo nije potraga za poslom vec seoba naroda. 

cudi me da im nije predlozio da dignu veci zid i da im mi pomognemo u gradnji.

 

pa niko od njih neće stići do evrope biće ovako kako je rečeno

 

ala će biti veselo kad par miliona stranaca kulturno obogati kulovgrad pa kad za par godina krene međuverski dijalog ko u njihovim superiornim kulturama

 

a ja ljuštim kulen i gledam sve to dvogledom sa osmatračnice na beškoj  :fantom:

 

predlažem feministima lopovima i lgbtovima da hvataju maglu dok još mogu inače će im biti kao i svugde u kalifatu :fantom:

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3144213/ISIS-executes-women-beheading-time-group-kills-two-married-couples-witchcraft-sorcery-Syria.html

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3146928/ISIS-barbarians-use-meat-cleaver-chop-hand-foot-two-suspected-thieves-hundreds-men-young-boys-watch-on.html

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3144213/ISIS-executes-women-beheading-time-group-kills-two-married-couples-witchcraft-sorcery-Syria.html

Edited by Hella
Link to comment

pa ne moraju onda ni da dolaze, ima bar maka u banatu ihaj

 

pa da pokažu banaćanima kako se gaje napredne vrste sa visokim prinosima

Link to comment

pa da pokažu banaćanima kako se gaje napredne vrste sa visokim prinosima

 

nego, da banacanima predlozis referendum sa pitanjem, koga bi vise voleli za komsije od kojih mogu da uce o visokim prinosima - dunavske svabe ili afganistance, sta mislis, za koga bi se odlucili?

Link to comment

e sad, a da krajisnicima™ u banatu predlozis isti takav referendum sta mislis, za koga bi se odlucili, za dunavske svabe ili afganistance? to povodom tvoje crtic o imovini u slucaju restitucije

Link to comment

e sad, a da krajisnicima u banatu predlozis isti takav referendum sta mislis, za koga bi se odlucili, za dunavske svabe ili afganistance? to povodom tvoje crtic o imovini u slucaju restitucije

 

eeeeee onda bi biiiiloooo... obrni ćurak..., a banat bi postao svetski proizvođač maka broj jedan

Link to comment

Dva puta sam prosao kroz Presevo u cetiri dana. 

 

Oba puta sam video kolone migranata koji hodaju ivicom puta, samo nekoliko stotina metara od granicnog prelaza. 

 

Oni samo zaobidju prelaz i prodju kroz neke bogaze i zbunje, uz pomoc lokalnih vodica. Kad se odmaknu od granicne policije, samo izadju na drum.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...