Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

možda da se posavetuju sa preživelima iz Theresienstadta, mogli bi im dati još neku ideju...

 

a imaš li ideju koliko su terorističkih napada jevreji izvršili pre drugog svetskog rata :fantom:

Link to comment

 

 

Mađarska: Srbi uhapšeni zbog šverca migranata

Mađarska policija uhapsila je troje državljana Srbije zbog šverca migranata na teritoriji pogranične Županije Čongrad.

 

 

evo, već rade na rešavanju problema

Link to comment

 

 

Vučić: S Mađarskom zajedno rešavamo krizu

Premijer Srbije izrazio je u Budimpešti nadu da će se zajedničkim delovanjem s Mađarskom uspostaviti preventivne mere za suzbijanje migrantske krize.

Aleksandar Vučić je izrazio i zadovoljstvo što su bilateralni odnosi s Mađarskom u usponu.

 

 

ja mislim da je sve pod kontrolom

Link to comment

po engleskim medijima drve o događanjima u i oko kalea bez prestanka već ~2 sedmice... ko da ih napali nemci, jbt...

 

sissys :fantom:

soferska je tuga pregolema

 

11701014_864265276985427_159611793173540

Link to comment

PRAG, 1. jula 2015. (Beta) - Češka traži da Evropska unija otvori logore za izbeglice u Africi i na Bliskom istokuili čak stvori posebnu enklavu u kojoj bi izbeglice čekale da im se eventualno odobri azil i u koje bi evropske zemlje mogle da vraćaju nelegalne imigrante, izjavili su zadanašnje Pravo premijer Bohuslav Sobotka i vicepremijer i ministar finansija AndrejBabiš.

"Islamska dřžava, terorizam i nekontrolisana imigracija predstavljaju za Evropu većupretnju nego sukob ili hladni rat sa Rusijom. EU je potreban njen Elis ajlend, značida se otvore izbeglički logori na južnom i istočnom Mediteranu u kojima bi se pobrinuliza ljude koji traže azil i rešavali njihove zahteve. Cilj mora da bude kontrolisana migracija", kazao je vicepremijer Babiš.

 

možda da se posavetuju sa preživelima iz Theresienstadta, mogli bi im dati još neku ideju...

 

ako je tebi bold 1 i bold 2 isto, onda nista. shvatam ja da si i ti nemacki imigrant i da se sneveselis kada citas ove vesti o novim pravilima ponasanja bogate evrope prema sirotinji iz drugih delova sveta ali pretera ga sa ovim poredjenjem

 

ma koliko se mi ovde cudili ili negodovali, zavrsila se jedna epoha sa svojim pravilima koja su nastala posle drugog svetskog rata. dolazi buducnost u kojoj nema mesta za puno samilosti i nece niko (citaj drzava) biti obavezan da pomaze ikome (citaj emigrantima iz propalih i bednih drzava). samo jos dok usaglase metode tzv. prelaznog doba i dozivecemo kodifikaciju ukidanja institucija azila onakvog kakvog sada poznajemo.

Edited by Pontijak
Link to comment

ma koliko se mi ovde cudili ili negodovali, zavrsila se jedna epoha sa svojim pravilima koja su nastala posle drugog svetskog rata. dolazi buducnost u kojoj nema mesta za puno samilosti i nece niko (citaj drzava) biti obavezan da pomaze ikome (citaj emigrantima iz propalih i bednih drzava). samo jos dok usaglase metode tzv. prelaznog doba i dozivecemo kodifikaciju ukidanja institucija azila onakvog kakvog sada poznajemo.

 

+1

Ovde se ne radi o nekakvoj fašizaciji, već prosto o neoliberalizmu i interesima kapitala.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Tuga, ljudi samo hteli da im pomognu... Uz sitnu nadoknadu, tek da pokriju troškove.

 

eeee kakva vremena su dosla kada se hapse ti humanisti velikog i nesebicnog srca :cry:

Link to comment

zar nisu rekli da je sada globalizacija, što onda ne puste ljude da žive globalno, nego samo kapital karla marksa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...