Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ahahahaha, smejem se naglas sto cu ovo ovde da pitam. Pazi situaciju: drug (LOL wink wink ;) ) mi kaze da mu je babina maceha bila Madjarica (baba je cistokrvna Srpkinja, ta zena ju je usvojila tridesetih godina proslog veka). Da li se i to racuna kao krvno srodstvo ili ne i postoji li osnova za madjarski pasos? :lol:  

Link to comment

kada smo vec kog frcanja ljudi po zemljamama, mislim da je najveca steta sto amerika nema namjeru da posalje neku alfa omega flotu u mediteran i da sve koji to zele, prebaci u obecanu zemlju gde su svi jednaki i slobodni. 

 

 

To bi svakako bilo fer. Jer kao arhitekti njihovog (ne)uspjelog proljeća, namjerno ili nenamjerno su se zadužili da ih barem spasu od ovog polulegalnog trafikinga kojem smo svjedoci.

Link to comment

Ahahahaha, smejem se naglas sto cu ovo ovde da pitam. Pazi situaciju: drug (LOL wink wink ;) ) mi kaze da mu je babina maceha bila Madjarica (baba je cistokrvna Srpkinja, ta zena ju je usvojila tridesetih godina proslog veka). Da li se i to racuna kao krvno srodstvo ili ne i postoji li osnova za madjarski pasos? :lol:  

ако је баба узела презиме Кочиш, мени то изгледа одлично :fantom:

Link to comment

jel bio link na ovu atlanticovu galeriju?

Syrians Crash Through a Fence Between War and Refuge

 

kad se setim kako su pre par godina na zapadu™ bile aktuele price o asadovim zlocinima, hemijskom oruzju i borbi opozicije protiv njega... da bi sada utihnule poptuno, kad su shvatili ko je najjaci sa suprotne strane. sad je  red da barem prime ove uzivaoce plodova velikih geopolitickikih stratega.

Link to comment

pa nazalost su utihnule, jer su mp4 prilozi sa odsecanjem glava jedno 10-tak ljudi na zapadu TM izazvali vecu nelagodu neko cinjenica da Asad na dusi ima jedno par hiljada puta vise ljudi.

 

troll off.

 

EDIT: a red je da prime sve, to se slazem

Edited by Bat Bat
Link to comment

ha, gle ti to, pa ja bih mogla uzeti mađaronski pasoš, tj ako se računa 1918ta u Banatu

 

samo još da naučim mađarski... (no mislim da će  Nemci ipak pre rešiti moj status)

 

 

joj zezam se ja malo, ali ovo je brate/sestro mili/mila sranje na više nivoa...

Link to comment

ala će biti veselo kad par miliona stranaca kulturno obogati kulovgrad pa kad za par godina krene međuverski dijalog ko u njihovim superiornim kulturama

 

a ja ljuštim kulen i gledam sve to dvogledom sa osmatračnice na beškoj  :fantom:

 

Iz tvojih usta u božje uši.

 

Grđe od ovog što je sad ne može, bojim se.

 

'Refugees Welcome', da citiram grafit iz Beča.

Edited by Anonymous
Link to comment

Iz tvojih usta u božje uši.

 

Grđe od ovog što je sad ne može, bojim se.

 

 

 

da, zato mi idemo kod njih, a ne oni kod nas

Link to comment

jel bio link na ovu atlanticovu galeriju?

Syrians Crash Through a Fence Between War and Refuge

 

Samo ko ima jak stomak, ozbiljno. Nije ništa graphic ali ubija u pojam.

 

Svim onim Blic komentatorima što onanišu na Orbana i traže patriotsku vlast u Srbiji koja će ih zaštititi "od ovakvih", od srca želim da jednog dana probijaju neku sličnu ogradu dok neko govedo daleko odatle kuca sličan komentar na njihov račun.

Link to comment

Varijanta 1: a ja ljuštim kulen i gledam sve to dvogledom sa osmatračnice na beškoj  :fantom:

Varijanta 2: sa tim istim kulenom u plasticnoj kesi, u koloni izbeglica, preko mosta u Beskoj u Kuloviju  :fantom: ...

Link to comment

Preko mosta u Beškoj može samo u Lijepu našu, pravac trijaža u Semlin lager.

Odrzacemo Koridor!!!

Po svaku cenu, barem dok prihvatimo Helu  :fantom:

 

 

Sa sve traktorom.

 

 

Link to comment

Ма само нека Он нама дође жив, здрав и у једном комаду, биће времена да се поново стекне  :fantom:

 

Све ће то народ позлатити.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...