Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Jbt stvarno, neko dodje i okupira ti parče zemlje, pobije tu neke ljude a onda 70 godina kasnije preživelima ponudi državljanstvo po osnovu teritorijalne pripadnosti. I niko iz izvršne vlasti ne zucne po tom pitanju. Pa kolika izdajnička fekalija treba biti pa se napraviti lud na to...

 

Aman šta vam je, logika je "nek idu Mađari u Mađarsku ako hoće, što bi ih sprečavali"

Link to comment

Čije izvršne vlasti, Kraljevine Jugoslavije?

Republike Srbije. Taj projekat deljenja pasoša na teritorijama prema kojima u Budimpešti postoji erekcija je prilično svež i neverovatno mi je da se Srbija nije pobunila zbog te 41-44 stavke unutar istog.

Link to comment

okej to ali imali smo prajd a i kod malinjara u nadnici nije loša kinta :fantom:

Zamalo da promašiš. Djarme su krenule da dele pasoše mnogo pre nego je prihajao Toma tako da je dužnost tvojih™ bila da povuku ambasadora ili makar proteraju njihovog :fantom:

Link to comment

Aman šta vam je, logika je "nek idu Mađari u Mađarsku ako hoće, što bi ih sprečavali"

Divan stereotip.

Srbi bi da se reše manjina. Još samo Toma™ fali.

Srbija ne sme mnogo da prčka po odnosima matice i manjina.

Pogotovu ako je manjina iz EU.

Link to comment

_h0o9617010710.jpg

 

Samo vas gledamo :mad:

 

 

KosovoeSrbija!

 

 

WTF? Kaće onda mi iz UžaS-a da dobijemo nemačko?

 

 

aaa vi iz pašaluka ste prepušteni sami sebi i svom UžaS-u

 

 

eeee daaa, to nijeste znali, ali i moja prapostojbina Dojčland daje neku mogućnost, ali neku mogućnast za dojče štaatsbirgeršaft, takođe na osnovu porekla, i to morate dokumentovano dokazati, prineti im papire o dojče poDRIJetlu...

 

naravno, ovo dodeljivanje štaatsbirgeršafta na osnovu krvi osporavaju kao preterano arhaičan zakon o državljanstvu

Link to comment

Srbija ne sme mnogo da prčka po odnosima matice i manjina.

Pogotovu ako je manjina iz EU.

Pa jbg, ako taj odnos™ počiva na okupaciji počinjenoj u saradnji sa trećim rajhom onda stvarno...

 

Jedno je nuditi državljanstvo svom narodu izvan matice a drugo deliti pasoše u sklopu projekta ispravljanja trijanonske nepravde.

Link to comment

Pa jbg, ako taj odnos™ počiva na okupaciji počinjenoj u saradnji sa trećim rajhom onda stvarno...

Jedno je nuditi državljanstvo svom narodu izvan matice a drugo deliti pasoše u sklopu projekta ispravljanja trijanonske nepravde.

Naravno.

Samo kažem da Srbija ne sme da se kofrči bilo ispravno ili ne.

Pušta da ide kako voda nosi™.

Link to comment

sto se tice zida. steta sto je srbija raspad od drzave i drustva. te izbjeglice bi bile zlata vrijedne za zadrzati!

Što se tiče zida, svaki brat je mio ma koje vere bio.

Link to comment

Što se tiče zida, svaki brat je mio ma koje vere bio.

 

izbjeglice su najzahvalnija vrsta imigranata. dosta ih je obrazovano. vecina se nece vracati tj. nema gdje da se vrati i cekaju da pocnu zivot negde drugo. bolje i  lakse se integrisu (sta god to znacilo!) nego gastosi...

Link to comment

izbjeglice su najzahvalnija vrsta imigranata. dosta ih je obrazovano. vecina se nece vracati tj. nema gdje da se vrati i cekaju da pocnu zivot negde drugo. bolje i  lakse se integrisu (sta god to znacilo!) nego gastosi...

Ma zemljače, što se Wall-a tiče svi su dobrodošli, nema veće štete od nas samih.

Link to comment

Šteta što su njihove države raspad, pa ne bi ni bilo potrebe za bježanjem.

 

kada smo vec kog frcanja ljudi po zemljamama, mislim da je najveca steta sto amerika nema namjeru da posalje neku alfa omega flotu u mediteran i da sve koji to zele, prebaci u obecanu zemlju gde su svi jednaki i slobodni. 

 

Ma zemljače, što se Wall-a tiče svi su dobrodošli, nema veće štete od nas samih.

 

meni si rekao drugacije kada sam pitao da li mogu da ostanem :(

Link to comment

kada smo vec kog frcanja ljudi po zemljamama, mislim da je najveca steta sto amerika nema namjeru da posalje neku alfa omega flotu u mediteran i da sve koji to zele, prebaci u obecanu zemlju gde su svi jednaki i slobodni. 

 

 

 

meni si rekao drugacije kada sam pitao da li mogu da ostanem :(

Pa tek sam bio stigao.

Nije bilo mesta za obadvojicu™. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...