Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Rumunija očigledno nije neki faktor da i njih obaveštavaju, Inače na Rumune gledaju ko na smrdljiv sir

Madjarska ima odokativno™ 3 puta duzu sa Rumunijom nego sa Srbijom...

 

Meni ovo jos uvek u zoni neverice, nesto kao nada da je u pitanju samo verbalna pretnja.

 

Na stranu krsenje povelja UN i medjunarodnog prava, ali ovakav radikalan potez koji je pri tom i slep za realnost, pa jebote.

 

Uvek ce realan zivot biti interesantniji od holivudske produkcije. Sta je sledece, naostreni kochevi iza zida ako ga neko preskoci?

Apsolutno. Pitanje je samo ko koga (i zasto) lozi u toj prici, posebno s obzirom na gorepomenutu™ Rumuniju... 

Link to comment

pakao brate moj. pakao.

 

ko nam je shumar, bash smo se izbahatili. sve je krivo ono dete shto je htelo odma da ga shvate ozbiljno, a ne daju nam da ga gadjamo zecovima <_<

 

zar ima i zecova? toliko smo brinuli o medjedima da smo na zecove potpuno zaboravili :cry:

Link to comment

Nisam, suvise volim prasetinu.

 

a ti lepo u teksas, gledao ja emisije o rostiljdzijama u teksasu, cudo sta sve rade sa prasecim mesom :lolol:

Link to comment

podizanjem zida prema Srbiji, Mađarska samo preusmerava imigrante na granice sa Rumunijom i Hrvatskom

Sada će imati pretrčavanja na dva fronta

Edited by beta kentauri
Link to comment

podizanjem zida prema Srbiji, Mađarska samo preusmerava imigrante na granice sa Rumunijom i Hrvatskom

Tako nekako... 

Osim, naravno, ako nije neko dobro zezanje™ u pitanju...

Link to comment

Apsolutno. Pitanje je samo ko koga (i zasto) lozi u toj prici, posebno s obzirom na gorepomenutu™ Rumuniju... 

 

Ne znam koji kvalitet™ ograde moze da podnese domisljatost ocajnih ljudi. Snaci ce se svako ko zeli da je preskoci, ovako ili onako. Dalje, cena ograde (privremene!) je mnogostruko veca od troskova tranzita tih ljudi kroz madjarsku.

 

Prosto ideja je nerealna i neodrziva, pri tom izrazito maligna i kontraproduktivna.

Edited by Caligula
Link to comment

 

Uvek ce realan zivot biti interesantniji od holivudske produkcije. Sta je sledece, naostreni kochevi iza zida ako ga neko preskoci?

i to je vec bilo -_-

Link to comment

@iDemo

jeste zezanje, ali na širem nivou .U Danskoj je pre neki dan na parlamentarnim izborima pobedila opozicija desnog centra.

Šta misliš za šta se oni zalažu. Danska za Dance.

Link to comment

 Danska za Dance.

 

sad kada krenu ljudi masovno da uce danski i apliciraju za dansko drzavljanstvo ukoliko su im preci ziveli na terotorijama kraljevine danske :lolol:

Link to comment

@iDemo

jeste zezanje, ali na širem nivou .U Danskoj je pre neki dan na parlamentarnim izborima pobedila opozicija desnog centra.

Šta misliš za šta se oni zalažu. Danska za Dance.

A Grenland ce Avganistancima da ostave??

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...