Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

 

 

Orban u radio-intervjuu kaze da vlada Hrvatske na celu sa Zoranom Milanovicem rade po nalogu Socijalisticke Internacionale kojoj je cilj podrivanje Madjarske. "To sto govoripremijer Hrvatske mi ne smatramo da odrazava stavove hrvatskog naroda." Milanoviceva partija pripada Sucijalistickoj Internacionali ciji clanovi podrzavaju i ohrabruju ilegalnu imigraciju.

 

 

ovaj orban je ludak samo takav

Link to comment

Nema veze, bitno je da se hrvatski sistem raspao posle dva dana dočim sistem držanja ljudi pod zvezdama bez ičega funkcioniše toliko savršeno da njegovim kreatorima mora da je neprijatno od tolike funkcionalnosti.

Link to comment

kad ih mame i tate budu docekali zive i zdrave i kada se sve lepo objasni i stisa, mogao bi neki pisac za decu da napise roman o ovoj njihovoj avanturi (pri tom, njemu da smanji godine, nekako je nezreo za svojih 17, rekla bih)...sta li se motalo u glavama te dece, cuj, oni otisli u bugarsku, prijavili se kao iracke izbeglice, dali lazna arapska imena...nekako su mi previse mladi da bi im cilj bio samo da odu u nemacku, sve se nadam da je bio u pitanju previse izrazen avanturisticki duh :-) 

s obzirom da nisu moja deca, meni ovo skroz simpa :-)

 

link

Link to comment

kad bi trebalo da pogadjam sta se desilo isla bih sa tim da su roditelji 13-godisnje devojcice bili odusevljeni sto se vidja sa 17-godisnjakom, pa su oni odlucili da pobegnu i zapocnu novi zivot, posto ih niko ne razume.

Edited by rajka
Link to comment

kad bi trebalo da pogadjam sta se desilo isla bih sa tim da su roditelji 13-godisnje devojcice bili odusevljeni sto se vidja sa 17-godisnjakom, pa su oni odlucili da pobegnu i zapocnu novi zivot, posto ih niko ne razume.

 

Jedan moj prijatelj već mesecima razrađuje sličnu ideju za sebe i spas svoje beznadežne egzistencije. Malo ga jebe to što je plavokos i plavook.

Link to comment

kad bi trebalo da pogadjam sta se desilo isla bih sa tim da su roditelji 13-godisnje devojcice bili odusevljeni sto se vidja sa 17-godisnjakom, pa su oni odlucili da pobegnu i zapocnu novi zivot, posto ih niko ne razume.

cudo prethodno nisu pokusali da se otruju.

Link to comment

super mi je američko posprdanje sa evropom bez i jednog osvrta kako je došlo do toga da evropa mora da se suočava sa svim ovim što se suočava... tek ameri koji na YT objašnjavaju refrjudži krajsis... :isuse:

 

Jesi gledao Olivera ranije? Moguće da si propustio zbog drugih obaveza, al njegovo "posprdanje" sa Evropom je samo kratki intermeco u moru sprdanja sa US politikom. geografski nevezano, čovek se sprda sa svime što je sprdnje vredno. I retko greši.

 

A btw, ovaj "Amer koji objašnjava na YT" je Englez. Ono, Englez iz Engleske iz Evrope.

Link to comment

Na otvorenom

 

 

... pa jbt.

 

Ovde moraju da budu, jer je jedini način da odu iz Preševa da uzmu dokumenta u Prihvatnom centru. Ne razumeju ni šta u njima piše, ali znaju da im je taj dokument neophodan.

 

 

 

usko grlo. Jbga, tako to ide kad je granica potpuno otvorena. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...