Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

osim toga, smiljanje raznoraznih alternativa je uzaludan posao. srbija, tj vucic radi ono sto mu se kaze da radi, kao i ostali. mozemo samo da gledamo. i budemo srecni sto vec nismo u eu, jer bi onda mi morali da batinamo i saplicemo izbeglice na granici sa makedonijom.

Ti jesi u EU, Srbija nije.

Link to comment

sa prvim snegovima primiće ih

te priče o kvotama su iritirajuće jer ne znamo po kom kriterijumu se došlo do njih

 

i ja stalno postavljam pitanje...i onda?

hrana, voda, škola, zdravstvo, grejanje, dokumenta, jezik, posao

 

mi prebrojavamo, a brojeva nam nedostaje, jer gledamo sa strahom

Edited by logoped
Link to comment

Ne brini se, nece nam ti silni muslimani ostati u zemlji nasoj miloj, pravoslavnoj Srbiji. Ako Hrvati i Madjari hermeticki zatvore granice (a nece i ne mogu) ovi ljudi ce traziti druge rute. Neki ce pokusati preko Rumunije, neki preko Albanije i Crne Gore pa morem do Italije. Ako uopste neko ostane na duze vreme taj broj ce biti maksimum nekoliko hiljada i to je sve. Celo ovo maltretiranje sluzi da se na izvoru posalje poruka da ih EU ne zeli i da se smanji inicijalni priliv, za ove koji su vec "zarobljeni" unutar granica EU ce se naci resenje.

U jbte ceo fuzbal si promasio sa ovim muslimanima i pravoslavcima.

Za ovo ostalo, ne znam sta da ti kažem, nadam se da si u pravu i da će se ova situacija tako brzo i jednostavno resiti, sa samo par hiljada izbeglica stacioniranih u Srbiji. Lično ne verujem u taj scenario al mogu da mu se nadam.

Link to comment

jel ko vodi evidenciju ko su ti  ljudi koji prolaze putevima, njivama, šumarcima, varošima i selima

osim legendi da su svi vrhunski hirurzi

i legendi da su sirotinja bez igde ičega

 

dakle u tom rasponu ideja i predstava..zna i iko ko su ti ljudi koji su sad alibi svima za međusobno  razračunavanje i rešavanje kobajagi rešenih razmirica

hvala :fantom:

Link to comment

Čuo sam da se vojska organizovano raspituje po opštinama o potencijalnim kapaciterima za prihvat većeg broja izbeglica...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...