Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ne treba srednje razvijena drzava da posle 3 toi toi ja i par dnevnica vec prelazi u modus prosnje.

A pogotovo sto ce krevete placati narod a EU fond kad stigne sta stigne ide u koferce, zato ih i traze.

 

ustvari da, toliko se rezimski mediji bahate u samohvalisanju da su mnogo ucinili a realno, sta su ucinili? samo cekam kada ce da izjave da je i supppa™ akcija drzave te da eu treba da refundira 39000 evra koliko je kostala supppa™

 

i drugi bold, cudi me kako se ovde zaboravlja sa kakvim likovima mi imamo posla

Link to comment

Чак ни тои тои ји™ нису државни, то је Блицова акција коју је помогла општина Савски венац. 

Edited by teacher
Link to comment

meni je interesantan detalj onog hrvatskog nešto, mislim da je premijer

 

navodi da će u briselu razgovarati o korenu problema i kako ga rešiti - o grčkoj i turskoj

 

znači problem je što ih puštaju uopšte da uđu bilo gde

:o

 

pa naravno da je to problem, uvek je i bio. nemacka, svedska i norveska su mogle da glume humanost i civilizovanost dok je turska senila na vratima evrope, a u grckoj njihova ekipa bila na vlasti. sad ih boli kurac da glume kerbere za tudj racun, pa je eu uspostavila liniju odbrane u bugarskoj i madjarskoj. sve se kao cudeci sto ovi upotrebljavaju zicu, zidove i pendreke, oh, ti divljaci. hrvati ni ne znaju sta da rade a i nisu u sengenu, a ova budala prica javno sta svi misle ali... drugacije formulisu.

 

na kraju ce srbija, kad se ovi iskordinisu, zavrsiti sa 40 000 izbeglica preko zime, i dobice 5 miliona evra pomoci od eu, od kojih ce dve trecine zavrsiti u privatnim dzepovima i u sns predizbornoj kampanji. e onda ce te izbeglice poceti da se bune jer im je hladno u satoru na minus 5, kradu okolo a desice se i slucaj silovanja, pa ce nase (lokal)patriote krenuti da ih lemaju, a ovi sa zapada ce to glerdati na tv-u i iscudjavati se kakvi smo mi to netolerantni primitivci.

Link to comment

uglavnom ih preko granice prevode mađarski cigani iz horgoša tako da je pravilnije vodiči iz srbije  :fantom:

 

romi su nasa braca, sto je nekoliko puta rekao i premijer, dakle nije netacno to da je rec o srpskim vodicima :fantom:

 

 

 

:o

 

pa naravno da je to problem, uvek je i bio. nemacka, svedska i norveska su mogle da glume humanost i civilizovanost dok je turska senila na vratima evrope, a u grckoj njihova ekipa bila na vlasti. sad ih boli kurac da glume kerbere za tudj racun, pa je eu uspostavila liniju odbrane u bugarskoj i madjarskoj. sve se kao cudeci sto ovi upotrebljavaju zicu, zidove i pendreke, oh, ti divljaci. hrvati ni ne znaju sta da rade a i nisu u sengenu, a ova budala prica javno sta svi misle ali... drugacije formulisu.

 

na kraju ce srbija, kad se ovi iskordinisu, zavrsiti sa 40 000 izbeglica preko zime, i dobice 5 miliona evra pomoci od eu, od kojih ce dve trecine zavrsiti u privatnim dzepovima i u sns predizbornoj kampanji. e onda ce te izbeglice poceti da se bune jer im je hladno u satoru na minus 5, kradu okolo a desice se i slucaj silovanja, pa ce nase (lokal)patriote krenuti da ih lemaju, a ovi sa zapada ce to glerdati na tv-u i iscudjavati se kakvi smo mi to netolerantni primitivci.

 

 

ti si bas optimista, samo dve trecine :fantom:

Edited by Pontijak
Link to comment

na kraju ce srbija, kad se ovi iskordinisu, zavrsiti sa 40 000 izbeglica preko zime, i dobice 5 miliona evra pomoci od eu, od kojih ce dve trecine zavrsiti u privatnim dzepovima i u sns predizbornoj kampanji. e onda ce te izbeglice poceti da se bune jer im je hladno u satoru na minus 5, kradu okolo a desice se i slucaj silovanja, pa ce nase (lokal)patriote krenuti da ih lemaju, a ovi sa zapada ce to glerdati na tv-u i iscudjavati se kakvi smo mi to netolerantni primitivci.

 

Vrlo verovatan scenario, tome ide.

Link to comment

Samo jednu stvar zaboravljate, izbeglice ne žele da ostanu ovde, ne žele ni u Makedoniji, ni u Grčkoj,

imaju svoj cilj i bez prisile ih je nemoguće zaustaviti.

Link to comment

Samo jednu stvar zaboravljate, izbeglice ne žele da ostanu ovde, ne žele ni u Makedoniji, ni u Grčkoj,

imaju svoj cilj i bez prisile ih je nemoguće zaustaviti.

 

 

Mmda. Samo vec sad ima prisile na granici Srbije i Madjarske, a prosirice prisilu i na granicu sa Hrvatskom.

Link to comment

Samo jednu stvar zaboravljate, izbeglice ne žele da ostanu ovde, ne žele ni u Makedoniji, ni u Grčkoj,

imaju svoj cilj i bez prisile ih je nemoguće zaustaviti.

madjari su ih prisilom zaustavili, zar ne?

 

ne zele izbeglice da ostaju u srbiji, al se nece ni vratiti u siriju cim im istvan pokaze pendrek. ima da cuce ovde i vrebaju pogodan momenat, a to moze da potraje.

Link to comment
na kraju ce srbija, kad se ovi iskordinisu, zavrsiti sa 40 000 izbeglica preko zime, i dobice 5 miliona evra pomoci od eu, od kojih ce dve trecine zavrsiti u privatnim dzepovima i u sns predizbornoj kampanji. e onda ce te izbeglice poceti da se bune jer im je hladno u satoru na minus 5, kradu okolo a desice se i slucaj silovanja, pa ce nase (lokal)patriote krenuti da ih lemaju, a ovi sa zapada ce to glerdati na tv-u i iscudjavati se kakvi smo mi to netolerantni primitivci.

 

... realan scenario, pisano o tome ovde onoliko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...