Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

djordje, vec mesecima se ocekuje da izbeglice krenu preko hrvatske.

arame, vec mesecima se ocekuje da izbeglice krenu preko srbije. hrvati su, po njihovom večerašnjem dnevniku stabilizovali broj izbeglica u tovarniku. nama je bilo potrebno mesec dana da postavimo klozete u parku na koji gleda vlada.

 

ne kažem da smo mi zakazali, kažem da su se hrvati postavili vrlo dobro. ono zbog čega sam ljut je naše mlohavo ponašanje prema mađarima. 

Link to comment

...

TURKISH SOLUTION?

Meanwhile, European leaders called for more action to tackle the problem at one of its sources - Turkey, from where many of the migrants have travelled, including tens of thousands of Syrian refugees.

European Commissioner Johannes Hahn said Saturday the EU was earmarking aid of "up to €1 billion" (S$1.6 billion) to encourage Syrian refugees in Turkey to stay there rather than join the outpouring of people heading to Europe.

Austrian Chancellor Werner Faymann and German Vice-Chancellor Sigmar Gabriel, meanwhile, issued a joint call for United Nations countries to contribute an extra €5 billion in aid for refugees living in camps in Lebanon and Jordan.

Of the more than four million Syrians who have fled their country, nearly half have sought shelter in Turkey, while more than a million are now living in Lebanon and at least 600,000 in Jordan.

 

pff kakvo bacanje para u bunar. cak mi nije realno ni da turska pristaje na to

Link to comment

Btw ovaj Austrijanac ima jednu poentu...jasno mi je što niko neće da ostane u Hrvatskoj...ali zašto niko neće da ostane u Sloveniji? Šta fali Sloveniji? Oni su "high income country" zvanično...

Link to comment

licemeri sa iberijskog poluostrva

- a ovaj arapin da pošalje buket ruža i bombonjeru onoj mađarici, upala čoveku sekira u med ^_^

I njen i njegov zivot se okrenuse naglavacke posle tog saplitanja.

Link to comment

@radoye - svaka cast za te prevode, keep it coming

 

Sluzimo narodu :)

 

Kolumnisti MH pisu ovako:

 

Djula Mate - Teroristicka kvota

 

- Ovaj talas migranata nije spontan, oni su dobro organizovani i koordinisani za cega postoji mnogo dokaza. Iza svega stoje teroristicke organizacije koje uz trudnice i malu decu svercuju svoje pripadnike u Evropu. Cilj je da se Evropa i pre svega Nemacka sto vise oslabe, a konce vuce CIA koja kada joj pripreti smanjenje budzeta ona izmisli nekog novog neprijatelja. Razbucali su Siriju, formirali ID i naoruzali gomilu nekontrolisanih antirezimskih milicija po Siriji. Za njih je vaznija borba protiv Asada nego borba protiv terorizma. Napad na madjarsku granicu je bio dobro organizovan i koordinisan od strane ljudi sa megafonima - oni nisu to nosili sa sobom iz Alepa nego im je neko to na licu mesta doturio. Evropa prica o kvotama raspodele migranata a ustvari te kvote su kvote za raspodelu terorista.

Link to comment

daj bre Simovice ovo je simbolican cin

ma znam, serem i ja. al mi je malo muka od propagande ove vrste, koja samo pokazuje u kakvoj smo banani. kontinentalno.

[cinik on]verujem da tako postupaju sa marokancima s druge strane moreuza[cinik off]

 

edit

nisam video budjin post, a ni beowlljevo pisanije na tu temu

 

@hazard

tim mi se pre sere

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ovo je lični čin Ronalda, podržan očigledno od strane uprave Real Madrida Nije to španski premijer uradio pa da ga prozivamo za licemerstvo...naročito s obzirom na to da je Ronaldo jelte Portugalac

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...