Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ja mislim da se ne vaze Hrvatska i Slavonija, a to ce reci ni Srijem. S druge strane, trebalo bi da se vazi Baranja 

 

Nisam 100% siguran

Edited by MancMellow
Link to comment

:rolf: doguraćete do azije

 

eee pa ti si kvalifikovana da teraš to biciklo, i da si nabila onaj mongolski šeširčić na glavu pri apliciranju za državljanstvo

Link to comment

Ja mislim da se ne vaze Hrvatska i Slavonija, a to ce reci ni Srijem. S druge strane, trebalo bi da se vazi Baranja 

 

Nisam 100% siguran

 važe do 1921 godine, od 41 do 44 samo bačka

Link to comment

ajmo polako

 

dismemberment-map-hungary-1921.gif

Po ovome ispada da svako kome je neko do 1921. rodjen u Hrvatskoj može da proba. Zgodno dodje onima koji su iz bilo kog razloga izvisili za putovnicu. Edited by beowl
Link to comment

 važe do 1921 godine, od 41 do 44 samo bačka

 

Erm, Hrvatska i Slavonija (tu upada i Srem)  su imale poseban status, kazem - nisam siguran, trebalo bi proveriti sta priznaju

Edited by MancMellow
Link to comment

Po ovome ispada da svako kome je neko do 1921. rodjen u Hrvatskoj može da proba. Zgodno dodje onima koji su iz bilo kog razloga izvisili za putovnicu.

 

tako bi trebalo da bude, dalmatinci nisu u igri

Link to comment

Ako su baba i deda limit onda će jako teško da nahvataju potomke onih koji su rođeni u Vojvodini pre Trijanona (što im je verovatno cilj). Ti ljudi bi danas već bili stogodišnjaci, sumnjam da ih je mnogo ostalo.

 

 

hej! :mad:  meni je baka po ocu rodjena u banatu 1908 i nemam 100 godina :mad:

Link to comment

hej! :mad:  meni je baka po ocu rodjena u banatu 1908 i nemam 100 godina :mad:

 

 

šta čekaš bolan, od višenja po forumu nema selameta

Link to comment

hej! :mad:  meni je baka po ocu rodjena u banatu 1908 i nemam 100 godina :mad:

 

 

Moji baba i deda po ocu rodjeni pre prvog svetskog rata, a ja nemam ni 4 banke jos,

Edited by jms_uk
Link to comment

Od kad je to postalo moguce [drzavljanstvo na osnovu predaka rodjenih u Vojvodini pre 1921]?

 

tebi bi dali drzavljanstvo samo na osnovu broja preleta preko madjarske, ko je toliko puta bio na madjarskom nebu i treba da bude madjar! :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...